Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

35.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren Brabova 7000mp

Brabova

7.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

192 €
/ lună

Inchiriez camera camin in Craiova pret 1000 lei

Cernat

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă
6

92.500 €
/ lună 61.91 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 1494 mp, zona Val ...

Caraiman

La ~5km distanță

1.494 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

36.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Vand teren intravilan 6000 mp Gogosu Dolj

Gogoșița

La ~10km distanță

6.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat Sarari Parter

Vela

La ~10km distanță

2 camere
51 mp
Parter
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat central

Vela

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
14

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat centru

Vela

La ~10km distanță

120 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare - 28km de Craiova

Rasnicu Oghian

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat centru

Gubaucea

La ~15km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat central

Gubaucea

La ~15km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat Sarari Parter

Gubaucea

La ~15km distanță

2 camere
51 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

236 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 60mp

Predești

La ~15km distanță

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

62.000 €
/ lună 11.05 € / mp / lună

REDUCERE!!! Teren extravilan 5.613 mp, livada, ...

Predești

La ~15km distanță

5.613 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

4.902 €
/ lună 0.49 € / mp / lună

Vand 1 hectar teren comuna Predesti, jud. Dolj, ...

Predești

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

80.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

5000 mp Scaesti Dolj

Scăești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

300 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, 64 mp, comuna Argetoaia

Argetoaia

La ~15km distanță

64 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

300 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, 64 mp, comuna Argetoaia

Argetoaia

La ~15km distanță

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

40.000 €
/ lună 26.88 € / mp / lună

Teren Breasta, 25 mp

Valea Lungului

La ~20km distanță

1.488 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

53.000 €
/ lună 135.20 € / mp / lună

Teren 392 mp, Balta Verde, toate utilitatile, 1 ...

Bâlta

La ~20km distanță

392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

40.000 €
/ lună
45.000 €
16 € / mp / lună

2500/5000mp teren intravilan Balta Verde com po ...

Bâlta

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună 5.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bâlta

La ~20km distanță

2.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

182.500 €
/ lună 39.00 € / mp / lună

Teren cu deschidere directa Centura de Sud Crai ...

Bâlta

La ~20km distanță

4.680 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

40.000 €
/ lună 88.50 € / mp / lună

Parcele teren intravilan de 452 mp, front 20 m, ...

Bâlta

La ~20km distanță

452 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Balta Verde - Brani ...

Bâlta

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Parcele teren 500 mp, front 23 m si toate utili ...

Bâlta

La ~20km distanță

500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

140.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 2000 mp, Balta Verde, zona Dumagas

Bâlta

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp, Balta Verde, zona Duma ...

Bâlta

La ~20km distanță

500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

140.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan, 2000 mp, Balta Verde, zona Du ...

Bâlta

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

140.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 2000 mp cu front dublu mare si toate util ...

Bâlta

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

140.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 2000 mp cu hala pe el, toate utilitatile ...

Bâlta

La ~20km distanță

2.000 mp teren