Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

324 €
/ lună

apartament cu doua camere

Colanu

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

268 €
/ lună 17.87 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 15mp patrati

Colanu

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

286 €
/ lună

Apartament Targoviste micro 6

Colanu

2 camere
40 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.200 €
/ lună

Casa de lux de inchiriat

Colanu

3 camere
120 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

38.000 €
/ lună 63.33 € / mp / lună

De vinzare Teren intravilan- COLANU- ULMI

Colanu

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 3750 MP - zona Motorep

Colanu

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vinzare Motorep 6100 mp

Colanu

6.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
9

2.000 €
/ lună

Luminos, bine pozitionat! Inchiriere apart cu 3 ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
Etaj 3
1985
Agenție

9 luni în urmă
17

5.000 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

???? Cladire multifunc?ionala, de inchiriat, 60 ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

586 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

???? Spa?iu Comercial 160 mp Parter +Etaj + Dep ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

160 mp utili

Agenție

9 luni în urmă
9

374 €
/ lună

Apartament spatios de inchiriat! 3 dormitoare+o ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 2 Intrari Stradale, 70 mp, ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, 57 mp, zona Micro 11

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
57 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament 3 Camere

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 7
7E
Agenție

2 luni în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Micro 11

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

2 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Micro 11

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

11 luni în urmă
8

235 €
/ lună

Parter cu super pret! Inchiriere apartament 2 c ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Parter / 4
1983
Agenție

2 luni în urmă
8

314 €
/ lună

Liceul Pedagogic, prima inchiriere! Apartament ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1982
Agenție

1 lună în urmă
9

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial || Vis-a-vis de Tribunal || Ac ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

70 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
10

316 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, micro 11 Targov ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
17

316 €
/ lună

Inchiriere apartament spatios, etaj 3 micro11 T ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
19

370 €
/ lună

Ap 3 camere spa?ios-zona Liceul Pedagogic

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

295 €
/ lună

Totul Nou, prima inchiriere apartament 2.5 cam ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
1978
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

1.500 €
/ lună

Totul Nou, prima apartament 2.5 cam in Targovis ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

294 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
1975
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 294 € și 295 €
Agenție

3 luni în urmă
14

330 €
/ lună

Prima inchiriere, apartament 3camere, micro 11 ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

370 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
1990
Agenție

Mai mult de un an
3

85.000 €
/ lună 170 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp, deschidere 16 ml, zona ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere decomandat Targo ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
1981
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

274 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, Targoviste

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4