Proprietăți unice: 64
Proprietari: 23
Agenție

Azi
17

1.300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ovidiu, eurohala 260 mp., constructie 2026

Ovidiu

Agenție

4 zile în urmă
10

400 €
/ lună

lumina-2 camere decomandat parter

Nord-Vest, Ovidiu

2 camere
60 mp
Parter
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

2.900 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ovidiu, parc industrial, constructie 2025, 120- ...

Ovidiu

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

22 ore în urmă
3

25.000 €
/ lună 68.12 € / mp / lună

Teren de vanzare 367 mp in spatele Academiei Ha ...

Central, Ovidiu

367 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

75.000 €
/ lună 139.66 € / mp / lună

Teren 537 m intravilan Ovidiu

Central, Ovidiu

537 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

66.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren la intrarea in Ovidiu - pozitie ideala

Central, Ovidiu

330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

300.000 €
/ lună 428.57 € / mp / lună

Teren de vanzare in ovidiu strada nationala

Central, Ovidiu

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

94 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat in OVIDIU

Central, Ovidiu

2 camere
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

52.000 €
/ lună 11.56 € / mp / lună

Varianta Constanta-Ovidiu, proprietar, vand ter ...

Central, Ovidiu

4.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

72.000 €
/ lună 49.42 € / mp / lună

Teren Intravilan - Poiana//Ovidiu

Central, Ovidiu

1.457 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

900 €
/ lună

Modern house with 4 rooms and lake view Ovidiu, ...

Nord, Ovidiu

4 camere
115 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

900 €
/ lună

Inchiriez casa la sol in Ovidiu langa lacul Siu ...

Nord, Ovidiu

4 camere
115 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren cu potential economic Ovidiu

Central, Ovidiu

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

22.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

TEREN PRETABIL ACTIVITATI COMERCIALE ,DESCHIDER ...

Nord, Ovidiu

15.000 mp teren
f.s. 93 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
10

3.025 €
/ lună
2.500 €
6.05 € / mp / lună

Hala noua Ovidiu - Culmea - Mihail Kogalniceanu ...

Ovidiu

Agenție

3 luni în urmă
4

1.450 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hală nouă - Ovidiu - zona Industriala

Ovidiu

Agenție

4 luni în urmă
17

2.000 €
/ lună 7.75 € / mp / lună

Ovidiu – Centru – Spatiu Comercial 258mp – 565m ...

Central, Ovidiu

258,4 mp utili
1E
Agenție

5 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună

Vila de inchiriat Ovidiu Sud/Constanta

Sud, Ovidiu

4 camere
200 mp
400 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

900 €
/ lună 3.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat oras Ovidiu/Const ...

Central, Ovidiu

280 mp utili
251 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
11

1.300 €
/ lună

De inchiriat vila cu 5 camere in loc. Ovidiu ju ...

Sud, Ovidiu

5 camere
400 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

3.000.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Teren Intravilan Ovidiu- 300 Euro/Mp

Central, Ovidiu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

10 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Inchirez spatiu comercial in Ovidiu

Central, Ovidiu

106 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

383 €
/ lună

De inchiriat apartamente la curte

Central, Ovidiu

3 camere
70 mp
Parter
2000
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriere/colaborare pentru 40mp din spatiu de ...

Central, Ovidiu

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere teren in suprafata de 10.0 ...

Central, Ovidiu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren 10.000mp

Central, Ovidiu

10.000 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Complex Oasis-Ovidiu lac-Apart 2 cam mobilat ut ...

Central, Ovidiu

2 camere
66 mp
2025
7E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

140.000 €
/ lună 186.67 € / mp / lună

Teren De Vanzare | Ovidiu | 750 Mp

Central, Ovidiu

3 camere
750 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

220.770 €
/ lună 165 € / mp / lună

mamaia sat teren investitie

Nord, Ovidiu

1.338 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

700 €
/ lună

Casa 4 camere Ovidiu, 115mp, teren 400mp 2 parc ...

Central, Ovidiu

4 camere
115 mp
400 mp teren