Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
8

27.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 23 august zona Oli ...

Dulcești

600 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

98 €
/ lună

O Casa de inchiriat integral # sezon #vara ..

23 August

La ~5km distanță

3 camere
350 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

SVN Logistic Park hale noi de inchiriat .precon ...

23 August

La ~5km distanță

8.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

17.000 €
/ lună 28.33 € / mp / lună
17.500 €

Teren in 23 AUGUST- 600 mp- pe partea cu mare

23 August

La ~5km distanță

600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.500 €
/ lună 59.17 € / mp / lună

Schimb cu Auto Teren intravilan 23 August,Olimp ...

23 August

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 1000 mp intravilan 23 August

23 August

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

28.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Malul Marii - 23 August Loturi teren pentru Cas ...

23 August

La ~5km distanță

20 camere
400 mp teren
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

94.163 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren de intravilan aproape de Marea Neagra

23 August

La ~5km distanță

3.247 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
/ lună 43.75 € / mp / lună

Teren Intravilan

23 August

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

150.000 €
/ lună 2.54 € / mp / lună

23 August, Constanta, Teren Intravilan 59,000 m ...

Moșneni

La ~5km distanță

59.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

1.900.000 €
/ lună 78.84 € / mp / lună

Teren Intravilan 24100 Mp Agigea

Moșneni

La ~5km distanță

24.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

29.000 €
/ lună 40.62 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 23 August- Zona OL ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

714 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28.000 €
/ lună 54.47 € / mp / lună

Urgent vand Teren 514mp intravilan Olimp super ...

Olimp

La ~5km distanță

514 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Vand Teren intravilan Olimp

Central, Olimp

La ~5km distanță

450 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

79 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Complex Blaxy Resort 4* Ol ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
20

8.800 €
/ lună

Apartament 2 camere vedere frontala la mare , c ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

650 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Olimp

Central, Olimp

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 6
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 164.84 € / mp / lună

Teren Olimp Investitie Zona In Dezvoltare

Central, Olimp

La ~5km distanță

728 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

49 €
/ lună

Apartament de vacanta

Central, Olimp

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Etaj 3
Agenție

9 luni în urmă
8

600.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren ideal investitie litoral zona statiunii O ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

15.000 mp teren
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
24

2.200 €
/ lună

Apartament 2 camere vedere frontala la mare , c ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

2 camere
48,4 mp
Etaj 9 / 11
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

4.999 €
/ lună 71.41 € / mp / lună
4.875 €

Inchiriez spa?iu comercial Neptun

Central, Neptun

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85 €
/ lună

Apartament Radu Neptun

Central, Neptun

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter
1986
Agenție

3 luni în urmă
1

255.000 €
/ lună 574.32 € / mp / lună

Neptun zona Centru aproape de Lac teren de vanz ...

Central, Neptun

La ~5km distanță

444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

2.865 €
/ lună 52.09 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Neptun Bazar Doina

Central, Neptun

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

1.050.000 €
/ lună 600 € / mp / lună

Neptun teren intravilan construibil 1750 mp

Central, Neptun

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

500 €
/ lună

Anchiriez Ap2Cam.Parcare

Central, Neptun

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 5
2020
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

137 €
/ lună

Oxygen Neptun -Inchiriere pe timpul verii

Exterior Vest, Neptun

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4
2021
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Spatiu comercial si locuința deasupra- Stațiune ...

Neptun

La ~5km distanță

53,81 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pe sezon.

Central, Neptun

La ~5km distanță

50 mp utili