Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

85.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Harsova

Hârșova

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hale Productie/Depozitare de inchiriat pentru d ...

Hârșova

1 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

950.000 €
/ lună 33.93 € / mp / lună

Teren intravilan Harsova

Hârșova

28.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
/ lună 49.38 € / mp / lună

Teren intravilan 400 mp pretabil garaje, parcar ...

Hârșova

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.46 € / mp / lună

spatiu comercial de vanzare

Hârșova

54 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

7.500 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Vand 3 ha teren arabil Ialomi?a

Vlădeni

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare Inchiriere teren pa?une 59 Ha-Ideal Par ...

Saraiu

La ~20km distanță

591.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

120.000 €
/ lună 42.36 € / mp / lună

Teren intravilan Crisan, oportunitate investiti ...

Crișan

La ~20km distanță

2.833 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45.000 €
/ lună 40.18 € / mp / lună

Oportunitate deosebita teren de vanzare

Crișan

La ~20km distanță

1.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 4.21 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Țăndărei

La ~20km distanță

95 mp utili
95 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

285.000 €
/ lună 380 € / mp / lună

Vand hala + birouri

Central, Țăndărei

La ~20km distanță

750 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

199.000 €
/ lună 24.88 € / mp / lună

Teren intravilan 8000 mp

Central, Țăndărei

La ~20km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 66000 mp in Tandarei Ialomita ...

Central, Țăndărei

La ~20km distanță

24.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

589 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, renovat, Tandarei centr ...

Central, Țăndărei

La ~20km distanță

62 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
2

450 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatiu comercial Tandarei de inchiriat

Central, Țăndărei

La ~20km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

37.000 €
/ lună
38.000 €
9.73 € / mp / lună

Teren pretabil Investitie in Comuna Daieni Brat ...

Dăeni

La ~20km distanță

3.802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pasune 59 Ha-Ideal Parc Energetic

Stejaru

La ~25km distanță

590.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250 €
/ lună

Inchiriez casa 2 camere

Movila

La ~25km distanță

2 camere
1.100 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

0 €
/ lună

terenuri de vanzare Stanca - Stefanesti - Botos ...

Stanca

La ~25km distanță

11.853 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30.000 €
/ lună 17.54 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Săveni

La ~25km distanță

1.710 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

460.951 €
/ lună
471.542 €
0.72 € / mp / lună

Terenuri extravilane Suditi jud Ialomita

Sudiți

La ~30km distanță

637.257 mp teren
Agenție

Azi
1

36.875 €
/ lună 0.59 € / mp / lună

TEREN EXTRAVILAN ARABIL IN SUDITI, IALOMITA |

Sudiți

La ~30km distanță

62.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat

Victoria

La ~30km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

29.000 €
/ lună 353.66 € / mp / lună

Teren intravilan 6500mp imprejmuit

Băltăgești

La ~30km distanță

82 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.999 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Grajd fosta ferma in Stelnica (IL)

Stelnica

La ~30km distanță

1.500 mp teren