Proprietăți unice: 16
Proprietari: 8
Agenție

7 luni în urmă
19

1.000 €
/ lună

Închiriere duplex nemobilat 150 mp vis-a-vis Pa ...

Tomis Mall, Constanța

4 camere
135 mp
Etaj 1 / 1
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000 € și 1.001 €
Agenție

8 luni în urmă
8

660 €
/ lună

Apartament 3 camere Tomis Mall, Centrul Vechi, ...

Tomis Mall, Constanța

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 9
9E
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună 20 € / mp / lună

(Costuri utilitati incluse) - Spatiu central, i ...

Tomis Mall, Constanța

15 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
15

400 €
/ lună

Centru-Tomis Mall-Apart.3 cam dec mobilat utila ...

Tomis Mall, Constanța

3 camere
65 mp
1970
Agenție

1 lună în urmă
12

149.900 €
/ lună 2,725.45 € / mp / lună

Spatiul comercial Tomis Mall, Constanta

Tomis Mall, Constanța

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună

Casa renovata 3 camere, 69mp, Ultracentral, cen ...

Tomis Mall, Constanța

3 camere
69 mp
236 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu birouri zona Tomis Mall mobilat , cu toa ...

Tomis Mall, Constanța

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

280 €
/ lună

de inchiriat garsoniera langa magazin Tomis Mal ...

Tomis Mall, Constanța

1 camere
40 mp
Etaj 3 / 5
5E
Agenție

3 luni în urmă
4

450 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatii birouri centru vis-a-vis de Tomis Mall c ...

Tomis Mall, Constanța

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Proprietar inchiriez 2C centru - termen lung

Tomis Mall, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera ( langa magazinul Tomis Ma ...

Tomis Mall, Constanța

1 camere
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.800 €
/ lună
1.700 €
12 € / mp / lună

Spa?iu comercial 170 mp zona centrala Constan?a ...

Tomis Mall, Constanța

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.300 €
/ lună 13.27 € / mp / lună

Spa?iu birouri 98 mp central, ideal firma 5 10 ...

Tomis Mall, Constanța

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

700 €
/ lună

tomis mall constanta

Tomis Mall, Constanța

3 camere
78 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

280 €
/ lună

de inchiriat garsoniera fata in fata cu CHINA M ...

Tomis Mall, Constanța

1 camere
40 mp
Etaj 3
2002
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună

Ofer spre inchiriere Ap.3 camere, Tomis Mall, C ...

Tomis Mall, Constanța

3 camere
1 mp
Etaj 6 / 7
1989

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
17

263 €
/ lună 20.23 € / mp / lună

CENTRU MIGA (cod03)- Birouri moderne linga Trib ...

Miga, Constanța

La ~5km distanță

40 camere
13,12 mp
Etaj 1 / 2
1927
Agenție

10 luni în urmă
26

4.000 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

POLICLINICA CU PLATA(cod03) - Spatiu comercial ...

Republica, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
330 mp
Parter / 1
1927
Agenție

2 luni în urmă
12

1.000 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu Comercial 64mp utili - Zona Ultracentral ...

Zorile, Constanța

La ~5km distanță

64 mp utili

Agenție

1 lună în urmă
26

500 €
/ lună

Apartament modern în bloc nou,Centru &#821 ...

Balada, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 8
2013
Agenție

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună

2 camere Casa de cultura Balada bloc nou et 4/8 ...

Balada, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 8
2013
Agenție

Mai mult de un an
15

600 €
/ lună

Apartament 4 camere - Balada - 600 euro/luna (C ...

Balada, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Etaj 3 / 6
6E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 600 € și 630 €
Agenție

10 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Balada - Apartamenr 2 camere dec , centrala pe ...

Balada, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Parter
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
44

512 €
/ lună 9.66 € / mp / lună

BALADA NEJ(COD03)-Birouri cu suprafete medii si ...

Balada, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
53 mp
Etaj 1 / 1
1985
Agenție

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună

Campus Solid House - Studio modern cu parcare s ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

270 €
/ lună

Chirie Campus - Garsoniera Bloc Nou - 270

Central, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
18 mp
2020
7E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

590 €
/ lună

Inchiriez Studoi pe termen lung - City Park

Central, Constanța

La ~5km distanță

35 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

450 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren 13.000 mp de inchiriat Constan?a, 450 /lu ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

13.000 mp
13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

250 €
/ lună

Garsoniera la curte de inchiriat

Central, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
33 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

690 €
/ lună

Mamaia Iaki-apartament deosebit terasa vedere m ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
2020
11E