Proprietăți unice: 78
Proprietari: 19
Agenție

14 ore în urmă
9

650 €
/ lună

Apartament premium 2 camere | Verona Residence ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
73 mp
Etaj 1 / 6
6E
Agenție

21 ore în urmă
5

2.002 €
/ lună 14.30 € / mp / lună

Spațiu de birou de închiriat, zona Ci ...

City Park Mall, Constanța

140 mp
1E
Agenție

2 zile în urmă
11

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu comercial ( apt.3 camere) / Zona City Ma ...

City Park Mall, Constanța

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
18

600 €
/ lună

City Park Mall - Apartament cu 2 camere in Bloc ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
55 mp
Parter / 3
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
11

650 €
/ lună

Apartament 2 camere - Lux - Totul Nou - Prima i ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
75 mp
Etaj 1 / 8
8E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

500 €
/ lună

2 Cam, City Park Mall, Tomis III, Soveja, Grăni ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
52 mp
Parter
Agenție

1 săptămână în urmă
12

498 €
/ lună

Apartament 2 camere – zonă City Park Mall, Cons ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
64 mp
Etaj 4 / 8
1976
Agenție

1 săptămână în urmă
14

420 €
/ lună

Prima Închiriere – Totul Nou! Aparta ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 4
1975
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament Renovat 2 camere | Bloc Nou - 70mp | ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
70 mp
Etaj 8 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună 11.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 3 camere-Parter, ...

City Park Mall, Constanța

68 mp utili
1977
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

650 €
/ lună

City Park Mall - Apartament de LUX cu 2 camere ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

700 €
/ lună

Apartament 3 camere, Zona Cambridge School

City Park Mall, Constanța

3 camere
75 mp
Etaj 7 / 8
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

660 €
/ lună

Tomis III - City Park, bloc nou, apartament deo ...

City Park Mall, Constanța

3 camere
74 mp
Etaj 7 / 9
2018
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

650 €
/ lună

Strada Primaverii - PRIMA INCHIRIERE - Apartam ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
2025
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

48 €
/ lună

Apartament de inchiriat regim hotelier Constant ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

71 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere Zona TOMIS 2

City Park Mall, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
11

650 €
/ lună
750 €

Apartament de închiriat modern cu 2 camere ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
65,4 mp
Etaj 1
8E
Agenție

1 lună în urmă
16

600 €
/ lună

Ap2cam VERONA RESIDENCE - City Park Mall - Vede ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
45 mp
Etaj 6
2022
Agenție

1 lună în urmă
20

675 €
/ lună

PRIMUL CHIRIAS - Ap2cam CITY PARK MALL - str Pr ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
18

650 €
/ lună
750 €

City Park Mall- apartament 2 camere, totul nou

City Park Mall, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 8
2022
Agenție

1 lună în urmă
5

750 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat in zona Cit ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
62 mp
Etaj 1 / 6
6E
Agenție

1 lună în urmă
7

650 €
/ lună
800 €

Apartament cu 2 camere de închiriat in zona Cit ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
62 mp
Etaj 1 / 6
6E
Agenție

1 lună în urmă
18

650 €
/ lună
750 €

City Park Mall- Apartament 2 camere, prima inch ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 8
2020
Agenție

1 lună în urmă
13

400 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona ultra centrala City P ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1966
Agenție

2 luni în urmă
20

900 €
/ lună

Ap3cam BLOC NOU - City Park Mall - Termen Lung ...

City Park Mall, Constanța

3 camere
90 mp
Etaj 3 / 8
2020
Agenție

3 luni în urmă
10

650 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat – z ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 11
11E
Agenție

3 luni în urmă
35

900 €
/ lună

OCAZIE: Apartament 3 camere de închiriat & ...

City Park Mall, Constanța

3 camere
75 mp
Etaj 3 / 11
11E
Agenție

3 luni în urmă
20

600 €
/ lună

Apartament 2 camere | Renovat | Stadio - CityPa ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
64 mp
Etaj 3 / 8
8E
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 600 € și 650 €
Agenție

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriere 2 camere, City Mall, cu loc de parca ...

City Park Mall, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
12

2.400 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Birou premium, 260 mp, cladire noua, utlilitati ...

City Park Mall, Constanța

260 mp
2022
4E