Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
5

21.500 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Spatiu Depozitare Aproape Port Constanta, 5.000 ...

Sud-Vest, Constanța

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
15

2.000 €
/ lună

Inchiriere Casa 5 Camere Ultracentral

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

5 camere
105 mp
200 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

11 luni în urmă
1

401 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Inel2

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 1 / 4
1987
Agenție

Mai mult de un an
8

1.300 €
/ lună

De inchiriat vila zona Mamaia

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
160 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
16

1.100 €
/ lună
1.200 €

Duplex 4 Camere de inchiriat in Constanta zona ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
5E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

400 €
/ lună

Lucrez teren arabil in arenda 2000 lei/ ha

Central, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
20

450 €
/ lună

Ap2cam TOMIS PARK RESIDENCE - Termen Lung / Scu ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 8
2022
Agenție

11 luni în urmă
2

200 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial ,str Stefan cel Mare nr35b ,de ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

16 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
1

9.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

ULTRACENTRAL SPATIU COMERCIAL CLADIRE CU 4 NIV ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

1.800 mp utili
1E
1980
Agenție

10 luni în urmă
34

1.200 €
/ lună

Apartament 6 camere deosebit, Ultracentral

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

6 camere
118 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Sp.comercial,Bd Mamaia,Central

Central, Constanța

La ~5km distanță

27 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
23

700 €
/ lună

Centru Vechi -Bloc 2024- Apartament Decomandat ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 1
2024
Agenție

10 luni în urmă
10

550 €
/ lună
600 €

Inchiriere 2 camere, lux, zona REX

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

292.750 €
/ lună 815.46 € / mp / lună

De vanzare hala inchiriata cu 2 mii euro luna B ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

359 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
13

500 €
/ lună

Apartament 2 camere tip studio CAMPUS

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
2024
5E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

650 €
/ lună

Apartament 2 camere CAMPUS - vedere superba

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 6 / 6
2020
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat inchiriere in Constanta ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

De inchiriat teren Faleza Nord

Central, Constanța

La ~5km distanță

383 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
12

2.500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

GRADINITA | AFTER | BIROURI | ZONA CENTRALA

Central, Constanța

La ~5km distanță

400 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

240 €
/ lună

Oferta de 8nchiriere

Central, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
21 mp
Parter / 1
2000
Agenție

9 luni în urmă
11

650 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE | ZONA CAMPUS | TERMEN LUNG ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Parter / 5
2021
Agenție

7 luni în urmă
15

1.500 €
/ lună

Casa P+1 - Mamaia Sat , Hanul cu Peste

Central, Constanța

La ~5km distanță

6 camere
80 mp
220 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
16

600 €
/ lună

Apartament 2 camere Statiunea Mamaia complex La ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
67 mp
Etaj 1 / 6
6E
Agenție

8 luni în urmă
20

750 €
/ lună

Compozitorilor apartament 3 camere modern terme ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
114 mp
Etaj 3 / 4
2017
Agenție

Mai mult de un an
7

470 €
/ lună

CENTRAL 2 CAMERE ETAJ 1 470 EURO TERMEN LUNG

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
1978
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 470 € și 500 €
Agenție

7 luni în urmă
55

1.400 €
/ lună

Ferdinand stradal | Vila individuala S+P+2+M | ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

10 camere
244 mp
80 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
4

550 €
/ lună

De inchiriat Apartament 2 camere, Campus

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 6
6E
Agenție

10 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat de inchiriat

Exterior Est, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Parter / 8
8E
Agenție

8 luni în urmă
8

1.150 €
/ lună 16.20 € / mp / lună

Spatiu comercial situat la parter, zona Tomis 2

Central, Constanța

La ~5km distanță

71 mp utili
40E
Agenție

8 luni în urmă
18

850 €
/ lună

Ultracentral, Apartament - Birou de inchiriat 6 ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

6 camere
130 mp
Etaj 2 / 4
1940