Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

203.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

COMISION 0%!!! Teren intravilan, 5800 mp, in Sa ...

Sâncraiu

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

114.000 €
/ lună 22.80 € / mp / lună

Teren intravilan 3000 mp, in Sandulesti

Sâncraiu

2 camere
5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

62.000 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren 6,956mp Braisoru/ Comuna Sancraiu

Brăișoru

La ~5km distanță

6.956 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
19

1.500 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Spatiu comercial, de inchiriat, in Huedin

Ultracentral, Huedin

La ~5km distanță

170 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere in cartierul M ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

216 €
/ lună

Dau in chirie apartament 2 camere

Central, Huedin

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

4 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu CF la distanta de 1 km de Benzina ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35.000 €
/ lună 18.84 € / mp / lună

Vand teren 1858 mp

Huedin

La ~5km distanță

1.858 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren plat 2.920 mp Dealul Negru 5km de Belis v ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

2.920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

165.000 €
/ lună 34.38 € / mp / lună

Teren si cabana de vanzare in Muntii Apuseni.

Călățele

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

196 €
/ lună

Cabana de inchiriat zona Belis

Dealu Negru

La ~10km distanță

4 camere
Agenție

Mai mult de un an
11

53.900 €
/ lună 25.13 € / mp / lună

Teren intravilan 2,145mp Calatele Padure, Sat d ...

Călățele

La ~10km distanță

2.145 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

125.000 €
/ lună 9.54 € / mp / lună

Teren extravilan 13103 mp in Dealu Mare! Oportu ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

13.103 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in Dealu Negru

Dealu Negru

La ~10km distanță

4.054 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intavilan, 3000 mp, front la stradal 16mp ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

128 €
/ lună

Inchiriez cabana in Dealu Negru, judetul Cluj

Dealu Negru

La ~10km distanță

3 camere
Agenție

1 lună în urmă
3

34.000 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Teren intravilan cu sura in Ardeova(Manastireni ...

Bica

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună

Caut chirie(garsoniera)

Mănășturu Românesc

La ~10km distanță

1 camere
13 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Bologa Oportunitate

Bologa

La ~10km distanță

2.675 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună

Caut chirie(garsoniera)

Mănăstireni

La ~10km distanță

1 camere
13 mp
Etaj 2
1990
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

10 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Scrind-Frăsinet

La ~10km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

35.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren, 70 de ari

Tranișu

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

51.000 €
/ lună 31.08 € / mp / lună

Investitie ! Teren intravilan 1641 mp construib ...

Rogojel

La ~10km distanță

1.641 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

360.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Comision 0 20.000 Mp Teren Extravilan Cu Padure ...

Vișagu

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri sat Visagu ,com.Sacuieu ,Vladeasa Cluj

Vișagu

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

150.030 €
/ lună 18 € / mp / lună

Comision 0 Teren Turistic Extravilan Aproape De ...

Vișagu

La ~15km distanță

8.335 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

250 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Apartament/ spatiu comercial de inchiriat

Stana

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună

Dau in inchirie de casa spatiu pentru firma

Stana

La ~15km distanță

3 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, birouri, sala pro ...

Stana

La ~15km distanță

1.540 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

280 €
/ lună

De inchiriat: Apartament 2 camere, 45 mp Str. S ...

Stana

La ~15km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1