Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

70.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren in Vulcan pentru case de vacanta - panora ...

Vulcan

2.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

119.000 €
/ lună 15.87 € / mp / lună

Teren langa Raul Vulcanita - 7200mp

Vulcan

7.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

69.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren in Vulcan pentru casa de vacanta - panora ...

Vulcan

3.460 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

30.000 €
/ lună 26.02 € / mp / lună

Teren cu cabana tip A frame in Vulcan Brasov

Vulcan

1.153 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

96.195 €
/ lună 5 € / mp / lună

Comision0% Extravilan arabil 19239mp; acces DJ1 ...

Vulcan

19.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
/ lună 63.95 € / mp / lună

Teren intravilan in mijlocul localitatii Vulcan ...

Vulcan

860 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
20

112.100 €
/ lună 33.97 € / mp / lună

Teren 3.300 mp cu vedere catre lac Vulcan, zona ...

Vulcan

3.300 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
20

210.800 €
/ lună 31 € / mp / lună

Lacuri Vulcan Brasov - Premium in turism-teren ...

Vulcan

6.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

46.620 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren de vanzare

Holbav

La ~5km distanță

7.770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Holbav

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.200 €
/ lună
23.900 €
22.20 € / mp / lună

Teren 1.000 mp Cabana, Casa de Vacanta Vulcan, ...

Colonia 1 Mai

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren arabil Vulcan - Colonia 1 mai

Colonia 1 Mai

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună

Cazare - Muncitori - Cristian - 40 locuri

Cristian

La ~5km distanță

10 camere
300 mp
300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

383 €
/ lună

Cazare - Muncitori - Cristian - 40 locuri

Cristian

La ~5km distanță

10 camere
300 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 383 € și 393 €
Agenție

9 luni în urmă
3

1.120 €
/ lună 10.28 € / mp / lună

Inchiriere hala depozitare

Cristian

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
4

14.962 €
/ lună
12.366 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu industrial/ Hala de productie 3500 mp - ...

Cristian

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

25.468 €
/ lună 4 € / mp / lună

Olympian Park Brasov, depozitare, productie, lo ...

Cristian

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
11

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri sau productie Cristian

Cristian

La ~5km distanță

2 camere
200 mp
Etaj 1 / 1
2016
Agenție

2 luni în urmă
18

450 €
/ lună
400 €

Studio nou, prima inchiriere, sat.Cristian!

Cristian

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
2026
Agenție

1 lună în urmă
10

574 €
/ lună

Cazare - Muncitori - Cristian

Cristian

La ~5km distanță

2 camere
250 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 574 € și 589 €
Agenție

2 luni în urmă
18

590 €
/ lună 7.38 € / mp / lună

Spatiu Birouri I Semicentral

Cristian

La ~5km distanță

80 mp utili
1960
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

76.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Propietar - Vand Teren intravilan 652,6 m2 - Cr ...

Cristian

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

380 €
/ lună

Apartament Spa?ios ?i Curte In Cristian

Cristian

La ~5km distanță

2 camere
47,83 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
10

800 €
/ lună

Casa cu suprafata de 140mp si teren 542mp,centr ...

Cristian

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
542 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
12

24.613 €
/ lună 4.49 € / mp / lună

HALA 5310 MP. POZITIONARE STRATEGICA - INALTIME ...

Cristian

La ~5km distanță

5.486 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez studio Ghimbav-Cristian - Leabay Resi ...

Cristian

La ~5km distanță

1 camere
49 mp
Etaj 3
Agenție

8 luni în urmă
8

149 €
/ lună 8.28 € / mp / lună

Inchiriere boxe, module depozitare, 18 mp, zona ...

Cristian

La ~5km distanță

Agenție

6 luni în urmă
13

11.346 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Hala Industriala, 1770 mp, Brasov

Cristian

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

847 €
/ lună 11 € / mp / lună

Brasov-str lunga 109 Cristian--de inchiriat s ...

Cristian

La ~5km distanță

77 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
15

980 €
/ lună

Casa de inchiriat Cristian zona Centrala

Cristian

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
500 mp teren