Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
8

600 €
/ lună

2 camere | Stefan cel Mare | 600 euro

Cincu

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 9
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

10.000 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Teren de vanzare Merghindeal, judetul Sibiu

Merghindeal

La ~10km distanță

4.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

39.000 €
/ lună 10.03 € / mp / lună

Oportunitate de investitie Teren

Bărcut

La ~15km distanță

3.890 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan, 10000 mp, zona Robanesti

Văleni

La ~15km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

112.000 €
/ lună 8.99 € / mp / lună

Teren intravilan 12.458 mp in Valeni (Metes)

Văleni

La ~15km distanță

12.458 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

17.500 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2.432 mp, zona Var ...

Văleni

La ~15km distanță

2.432 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

54.500 €
/ lună 0.47 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren 11.7ha extravilan | Jibert, ...

Văleni

La ~15km distanță

117.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

228.000 €
/ lună 14.94 € / mp / lună

Teren intravilan, 15256 mp, deschidere bilatera ...

Văleni

La ~15km distanță

15.256 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament cu trei camere

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

1 camere
44 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună

Casa pretabila: rezidential comercial servicii ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

14 camere
155 mp
428 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Casa pretabila:comercial servicii rezidential C ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

155 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Făgăraș

La ~15km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

7 €
/ lună

Spatiu de birouri

Făgăraș

La ~15km distanță

Agenție

5 zile în urmă

1.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Casa pretabila:comercial servicii rezidential C ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

155 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu Depozitare 120 Mp Fagaras Centru

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Vand sau inchirez strada cenepi in fagaras zona ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

19.990 €
/ lună 10.00 € / mp / lună

Teren Fagaras jud. Brasov Terenuri 500-2000 mp ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

160 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birouri de inchiriat spatii moderne in Fagaras

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

16 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Brasov, ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
1997
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Apartement 3 Camere Spatios si Primitor

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

3 camere
75 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

370 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat

Ultracentral, Făgăraș

La ~15km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat 3 camere 2 bai 80 mpu p ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

3 camere
80 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren zona turistica Sambata de Sus

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament modern cu trei camere Zona 1 decembr ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

3 camere
60 mp
1985
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

350 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

2 camere
Agenție

6 zile în urmă
3

48 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, central

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

48 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, central

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat 4 camere 2 bai 2 balcoa ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

4 camere
75 mp
1980
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

5.700 €
/ lună 4.83 € / mp / lună

Hala de inchiriat in zona industriala a orasulu ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

1.180 mp utili