Proprietăți unice: 103
Proprietari: 13
Agenție

2 luni în urmă
7

1.950 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu, birouri, after-school zona Elana Mall # ...

Gării, Brașov

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Bd. Garii - Sa ...

Gării, Brașov

2 camere
70 mp
Etaj 7 / 8
2022
Agenție

3 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Garsoniera 1 camera, 30 mp, zona Garii

Gării, Brașov

1 camere
30 mp
12E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 2 camere situat in Bulevardul Garii, ...

Gării, Brașov

2 camere
48 mp
Parter / 4
1973
Agenție

3 luni în urmă
3

2.250 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu showroom in Brasov 10 Min, de Aerroport# ...

Gării, Brașov

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

390 €
/ lună

Apartament 2 camere luminos, loc de parcare. Se ...

Gării, Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1979
Agenție

3 luni în urmă
6

400 €
/ lună

de inchiriat 3 camere garii 38 brasov

Gării, Brașov

3 camere
60 mp
Etaj 9
1997
Agenție

3 luni în urmă
4

9.989 €
/ lună 46.25 € / mp / lună

Spatiu comercial zona istorica REPUBLICII # RoB ...

Gării, Brașov

216 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
13

1.499 €
/ lună 13.38 € / mp / lună

Singura casa pentru biroul tau in Brasov # RoBU ...

Gării, Brașov

112 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

393 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Doua Spatii birou zona LA COCOS si Aeroport # R ...

Gării, Brașov

65 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

1.195 €
/ lună 16.37 € / mp / lună

ZONA GARII - VITRINA 7ML - TRAFIC PIETONAL

Gării, Brașov

73 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
12

599 €
/ lună

Apartament de 3 camere de inchiriat - Garii 28A

Gării, Brașov

3 camere
65 mp
Parter / 10
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

350 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Garii mobilat si utila ...

Gării, Brașov

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
4

320 €
/ lună

Proprietar, inchiriez apartament 2 camere

Gării, Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 5
2010
Agenție

10 luni în urmă
4

349 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchirat in zona Gari ...

Gării, Brașov

2 camere
65 mp
Etaj 3
1987
Agenție

10 luni în urmă
3

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Garii

Gării, Brașov

1 camere
35 mp
Etaj 10
1985
Agenție

10 luni în urmă
3

265 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Centrul Civic

Gării, Brașov

1 camere
35 mp
Etaj 8
Agenție

10 luni în urmă
4

330 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Gar ...

Gării, Brașov

1 camere
60 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

260 €
/ lună

Garsoniera de vanzare in zona Garii

Gării, Brașov

1 camere
35 mp
Etaj 4
1982
Agenție

10 luni în urmă
3

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Garii

Gării, Brașov

2 camere
33 mp
Etaj 6
1990
Agenție

10 luni în urmă
3

250 €
/ lună

Garsoniera cocheta de inchiriat in zona Victori ...

Gării, Brașov

1 camere
32 mp
Etaj 8
Agenție

10 luni în urmă
5

330 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Gar ...

Gării, Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 8
Agenție

10 luni în urmă
4

250 €
/ lună

Garsoniera in zona Garii aproape de Mall Coresi