Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
48

55.055 €
/ lună
45.500 €
8.47 € / mp / lună

Showroom auto suprafata 6.500 mp, teren 15.000 ...

Exterior Est, Brașov

6.500 mp utili
1E
2004
Agenție

3 luni în urmă
6

980 €
/ lună

Rezidenta moderna, la cheie, 520 mp teren, Harm ...

Exterior Est, Brașov

3 camere
103 mp
518 mp teren
2024
Agenție

3 luni în urmă
11

3.250 €
/ lună 8.55 € / mp / lună

3D! Restaurant cu gradina,facilitati,de inchiri ...

Exterior Est, Brașov

380 mp utili
2E
1995

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
59

2.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Aleasa Pensiune, pe 1.400 mp teren, in curcubeu ...

Exterior Est, Brașov

500 mp utili
3E
2010
Agenție

6 luni în urmă
27

1.500 €
/ lună

Resedinta/ spatiu profesional de inchiriat, Ghi ...

Exterior Est, Brașov

6 camere
152 mp
500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

10 luni în urmă
6

520 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Spatiu comercial, Ultracentral, Prejmer, Brasov

Exterior Est, Brașov

60 mp utili
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

27.900 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 6200 mp - Logistica - Produ ...

Vest, Brașov

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
26

6.250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Pozitionare Centrala - Cladire Multifunctionala

Central, Brașov

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
Parter / 1
2024
Agenție

Mai mult de un an
5

1.524 €
/ lună
1.260 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu depozitare de închiriat Brasov - 140 mp ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
140 mp
Demisol / 2
1970

Agenție

Mai mult de un an
7

2.201 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

Spatiu comercial - 267 mp # PLUS Spatii comerci ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

267 mp utili
1E
1990
Agenție

Mai mult de un an
3

1.700 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 250 mp # P ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
250 mp
2000
3E
Agenție

Mai mult de un an
13

4.000 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Hala depozitare - depozit farmaceutic, 870 mp, ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

870 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri sau activitati similare, 200 mp, ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

1.500 €
/ lună

Casa mobilata 5 camere cu acces auto

Central, Brașov

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
432 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500 € și 1.700 €
Agenție

10 luni în urmă
12

500 €
/ lună

Garsoniera renovata langa Strada Sforii de inch ...

Ultracentral, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 1 / 1
1833
Agenție

10 luni în urmă
8

390 €
/ lună

Comision 0! Garsoniera / Pet Friendly / Bld. Vi ...

Ultracentral, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2
1980
Agenție

11 luni în urmă
11

490 €
/ lună

Apartament Modern Strada Michael Weiss

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
45 mp
Etaj 1 / 1
1900
Agenție

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

400 mp de inchiriat , afacere,birouri, depozite

Central, Brașov

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

665 €
/ lună
550 €
12.09 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 55 mp # pl ...

Ultracentral, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
55 mp
2003
6E
Agenție

Mai mult de un an
13

610 €
/ lună

Zona Ultracentrala | Pretabil Investitie

Ultracentral, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
3

230 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Semicentrala

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 2
1984
Agenție

Mai mult de un an
5

295 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Centrul Nou

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
42 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

330 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Toa ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 8
1985
Agenție

Mai mult de un an
3

2.663 €
/ lună
2.201 €
27.17 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral - 98 mp #Plus-imo ...

Ultracentral, Brașov

La ~5km distanță

98 mp utili
201 mp teren
1E
1970
Agenție

Mai mult de un an
15

590 €
/ lună
690 €

Amplasare Centrala

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 2
1913
Agenție

Mai mult de un an
3

230 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Memorandului

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

975 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de Inchiriat - Ideal pentru Bi ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

105 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

1.024 €
/ lună
847 €

Studio lux in zona centrala!

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
2024
Agenție

Mai mult de un an
4

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cen ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 3
1985
Agenție

Mai mult de un an
6

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cen ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 2
1985