Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Teaca

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 125.76 mp-2 bai- Zona Sanovil, ...

Teaca

125,75 mp utili
2010

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Ocnița

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 6
Agenție

3 zile în urmă
4

25.000 €
/ lună 6.16 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Brateni acces la La ...

Brăteni

La ~10km distanță

4.056 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

500 €
/ lună

Apartament 3 camere + terasa 35 mp | 114 mp tot ...

Mărișelu

La ~10km distanță

3 camere
114 mp
2021
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatii comerciale / hale de inchiriat Bistrita, ...

Mărișelu

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.533 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Teren intravilan 800 mp STRADAL DJ162A Cozma Mu ...

Cozma

La ~10km distanță

800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

89.000 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Teren 2,4 Ha cu utilitati-Oportunitate Investit ...

Galații Bistriței

La ~10km distanță

24.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

105.000 €
/ lună 35.74 € / mp / lună

Teren intravilan 2938 mp , la intrarea in Reghi ...

Goreni

La ~15km distanță

2.938 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

56.900 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Teren intravilan 6500 mp | Parc Industrial Sieu ...

Șieu

La ~15km distanță

6.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

210.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren 1,5 hectare - la Piatra Fantanele

Șieu

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

34.650 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Teren 2100 mp-ideal casa de vacanta, investitie ...

Șieu

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

109.000 €
/ lună 8.86 € / mp / lună

Teren 1.23 ha | DN17 | Sieu-Magherus

Șieu

La ~15km distanță

12.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 10.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vAnzare Com. Sieu-Magherus, ...

Șieu

La ~15km distanță

3.488 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

29.990 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Teren Strategic cu Dublu Acces Direct la E58, Z ...

Șieu

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

96.000 €
/ lună 22.33 € / mp / lună

Teren de vanzare Sieu Magherus

Șieu

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare3.000 mp, la drumul ...

Șieu

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren de vanzare, Piatra Fantanele

Șieu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

250.000 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Teren intravilan, 1,6 hectare, acces drum, util ...

Șieu

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

15.000 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Parcela 800 mp intravilan Arcalia, toate utilit ...

Șieu

La ~15km distanță

800 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 15,000 € și 18.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

128.000 €
/ lună 48.80 € / mp / lună

Teren de vanzare la Colibita cu vedere panorami ...

Șieu

La ~15km distanță

2.623 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

55.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2500 mp, zona Vale ...

Șieu

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

85.000 €
/ lună 41.93 € / mp / lună

Teren de vanzare in Colibita oportunitate de in ...

Șieu

La ~15km distanță

2.027 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

11.500 €
/ lună 15.97 € / mp / lună

Teren Intravilan 720 mp. Bistra Muresului

Șieu

La ~15km distanță

720 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

77.000 €
/ lună 10.55 € / mp / lună

Teren intravilan 73 ari in com Sieu Magherus

Șieu

La ~15km distanță

7.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

9.500 €
/ lună 3.28 € / mp / lună

Teren extravilan 2900mp Sieu Magherus

Șieu

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

29.900 €
/ lună 24.73 € / mp / lună

Exclusivitate!! Teren intravilan 12 ari + 22 ar ...

Șieu

La ~15km distanță

1.209 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

42.500 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren 2500 mp Sieu Magherus

Șieu

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

100.000 €
/ lună 3.97 € / mp / lună

Teren extravilan, 2.5h, pregatit pentru parc fo ...

Șieu

La ~15km distanță

25.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

49.900 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Teren Intravilan 5100 mp, Sieu Magherus

Șieu

La ~15km distanță

5.100 mp teren