Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

10.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ghiorac

2.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

14.800 €
/ lună 14.80 € / mp / lună

Parcele Intravilan 5km de Salonta Utilitati si ...

Arpășel

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

69.900 €
/ lună 18.89 € / mp / lună

Teren 3,700mp intravilan Satu Nou Panciu

Satu Nou

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

370 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere in Ploiesti zona ...

Satu Nou

La ~10km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 5

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

260 €
/ lună

Ocazie!! Inchiriere apartament 2 camere Ploiest ...

Satu Nou

La ~10km distanță

2 camere
44 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 10000m2 Strejnicu

Satu Nou

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

520 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere complet renovat | ...

Satu Nou

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
1986
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

236 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Ploiesti

Satu Nou

La ~10km distanță

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere complet utilat Me ...

Satu Nou

La ~10km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

245 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Ploies ...

Satu Nou

La ~10km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
8

79.000 €
/ lună 2.33 € / mp / lună

Lac de pescuit balta

Batăr

La ~10km distanță

33.842 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

157 €
/ lună

garsoniera decinchiriat

Central, Salonta

La ~10km distanță

1 camere
29 mp
Etaj 4
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

Preț necomunicat

Inchiriez/schimb/vand casa particulara Salonta

Central, Salonta

La ~10km distanță

3 camere
150 mp
425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DEINCHIRIAT sau devanzare

Central, Salonta

La ~10km distanță

857 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

Dau in chirie apartament cu 2 camere

Central, Salonta

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
1

1.948 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Hala de inchiriat Salonta 1000mp

Central, Salonta

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Chirie apartament

Central, Salonta

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 3
1980
Agenție

4 luni în urmă
16

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Spatiu comercial alimentatie publica de inchiri ...

Central, Salonta

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
14

304 €
/ lună

Se ofera apartament de inchiriat

Central, Salonta

La ~10km distanță

2 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

230 €
/ lună

De inchiriat,apartament cu 2 camere,etajul 3,in ...

Central, Salonta

La ~10km distanță

2 camere
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
5

220 €
/ lună

Dau Apartament in chirie 2 camere la gara etaju ...

Central, Salonta

La ~10km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 2
1970
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună 3.45 € / mp / lună

Spatiu comercial 23,5 / 35 / 58,5 m2 Str. Repub ...

Central, Salonta

La ~10km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

220 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Salonta

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

7 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Salonta

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

Teren Intravilan Salonta 672 mp

Central, Salonta

La ~10km distanță

672 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

22.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren extravilan 15000 mp, Salonta | Gaminvest, ...

Central, Salonta

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

42.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Salonta. Parcele pentru case. ...

Central, Salonta

La ~10km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in Misca, jud. Arad

Mișca

La ~15km distanță

1.440 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

269.500 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

RECO Teren pentru investitie 4ha Tauteu-Zona Au ...

Tăut

La ~15km distanță

42.050 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

129.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

DE VANZARE - Teren intravilan situat in satul T ...

Tăut

La ~15km distanță

8.600 mp teren