Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren de vanzare Baile 1 Mai 600m2 Sanmartin un

Băile 1 Mai

600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

33 €
/ lună

Cazare Baile Felix pret pe noapte 170 roni

Băile Felix

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Etaj 3
2000
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

57 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat termen lung re ...

Băile Felix

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 3
2024
Agenție

2 luni în urmă
3

32.800 €
/ lună 62.48 € / mp / lună

Teren 525mp Sanmartin / Aleea Principala

Băile Felix

La ~5km distanță

525 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
6

460.000 €
/ lună 153.33 € / mp / lună

RECO teren de vanzare in zona Baile Felix cu pr ...

Băile Felix

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

285.800 €
/ lună 49.98 € / mp / lună

Teren Intravilan Baile Felix cu acces din E79

Băile Felix

La ~5km distanță

5.718 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

215.075 €
/ lună 25 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Baile Felix-Usa O ...

Băile Felix

La ~5km distanță

8.603 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

490 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

TEREN DE INCHIRIAT BAILE FELIX E73

Băile Felix

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
3

99.800 €
/ lună 13.59 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Alesd

Băile Felix

La ~5km distanță

7.346 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

9.900 €
/ lună 18.68 € / mp / lună

Spatiu versatil pentru business in Baile Felix

Băile Felix

La ~5km distanță

530 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

89.000 €
/ lună 89 € / mp / lună

Teren Sanmartin/Cihei

Băile Felix

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Băile Felix

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

230 €
/ lună

Oferta cazare

Băile Felix

La ~5km distanță

6 camere
30 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

19 €
/ lună

0fer chirie pe termen scurt in baile felix chia ...

Băile Felix

La ~5km distanță

23 mp
Agenție

8 luni în urmă
18

2.200 €
/ lună

RECO Casa de Inchiriat

Haieu

La ~5km distanță

7 camere
240 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

48.535 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren pentru pensiune ,Baile 1 Mai,Gaminvest,V3 ...

Haieu

La ~5km distanță

571 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat cu terasa, zona Baile 1 ...

Haieu

La ~5km distanță

180 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Cladire multifunctionala cu piscina premium in ...

Sânmartin

La ~5km distanță

700 mp utili
2018
Agenție

8 luni în urmă
20

3.000 €
/ lună

Casa cu 7 dormitoare de inchiriat in Haieu lang ...

Sânmartin

La ~5km distanță

2 camere
240 mp
1.200 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat

Sânmartin

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Parter
2024
Agenție

3 luni în urmă
8

69.000 €
/ lună 85.29 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 809 mp Baile 1 Mai

Sânmartin

La ~5km distanță

809 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

1.980.000 €
/ lună 103.77 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmartin P+4

Sânmartin

La ~5km distanță

19.080 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
15

400 €
/ lună

Apartament modern, cu parcare, de inchiriat in ...

Sânmartin

La ~5km distanță

1 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

29.000 €
/ lună
35.000 €
41.43 € / mp / lună

Teren intravilan Cihei cu PUZ

Sânmartin

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat, la 4 km de Oradea, Sanm ...

Sânmartin

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
6

57.500 €
/ lună 115 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 500 mp ...

Sânmartin

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

5.000 €
/ lună

Vila De Inchiriat | 11 Camere | 650 Mp | Oradea ...

Sânmartin

La ~5km distanță

4 camere
650 mp
Agenție

2 luni în urmă
12

250.000 €
/ lună 208.33 € / mp / lună

Teren intravilan de 1200 mp de vanzare in Baile ...

Sânmartin

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

53.000 €
/ lună 105.37 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Cihei

Sânmartin

La ~5km distanță

503 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

78.900 €
/ lună 118.65 € / mp / lună

Teren Intravilan, Sanmartin, 665mp

Sânmartin

La ~5km distanță

665 mp teren