Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
13

550 €
/ lună 5.39 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zemeș, poziție ...

Zemeș

102,52 mp utili
3E
1988
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 13.26 € / mp / lună

Teren intravilan, suprafata 1886 mp, front stra ...

Zemeș

1.886 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
8

18.000 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Teren agricol extravilan in Itesti de vanzare

Bolătău

La ~5km distanță

13.841 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

3.900 €
/ lună 3.12 € / mp / lună

Moinesti- Hala 1.300 mp- se configureaza si com ...

Central, Moinești

La ~15km distanță

1.250 mp utili
2025
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

700 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial de 175mp, ideal pentru showroo ...

Moinești

La ~15km distanță

175 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
12

400 €
/ lună

Spațiu premium: stomatologie sau beauty

Moinești

La ~15km distanță

1 camere
33 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 15.77 € / mp / lună

Terent de vanzare

Central, Moinești

La ~15km distanță

2.219 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Moinești

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

79.000 €
/ lună 45.14 € / mp / lună

Teren de vanzare, Gazarie, Moinesti

Central, Moinești

La ~15km distanță

1.750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

580 €
/ lună

De inchiriat PENTHOUSE Cartierul Fiald

Central, Moinești

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 8
2023
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

2.490.000 €
/ lună 100.52 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE, Teren 24772 mp, Moi ...

Central, Moinești

La ~15km distanță

24.772 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Spatiu comercial

Central, Moinești

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

830 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Moinesti

Moinești

La ~15km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

370 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere

Central, Moinești

La ~15km distanță

2 camere
45 mp
Agenție

10 luni în urmă
8

3.501 €
/ lună 31.83 € / mp / lună

Preluare restaurant de succes - oportunitate de ...

Central, Moinești

La ~15km distanță

110 mp utili
1E
2017
Agenție

Azi
2

65.000 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona industriala Moinesti- ...

Central, Moinești

La ~15km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

58 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale de inchiriat Moinesti

Central, Moinești

La ~15km distanță

8.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
19

29.999 €
/ lună 2.23 € / mp / lună

Casa din chirpici, bucatarie de vara si 1.34 ha ...

Ardeoani

La ~15km distanță

2 camere
13.434 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

600 €
/ lună 12.24 € / mp / lună

Comănești, lângă Poliție – geamuri mari, vizibi ...

Comănești

La ~20km distanță

49 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

129.900 €
/ lună 25.98 € / mp / lună

Teren Cu Hale De Productie De Vanzare - Agas

Agăș

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Vermești

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Candesti Neamt 2100 mp la schimb cu masin ...

Bărcănești

La ~20km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan com Rediu, Jud Neamt Strada Me ...

Socea

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.000 €
/ lună 10.10 € / mp / lună

Teren 1584 mp Comanesti, jud. Bacau

Podei

La ~20km distanță

1.584 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament modern 2 camere | Centru

Podei

La ~20km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
12

35.000 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Teren de vanzare Blagesti Bacau

Valea lui Ion

La ~20km distanță

11.021 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea lui Ion

La ~20km distanță

4.870 mp teren
Agenție

Azi
4

24.500 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren 3.500mp, Grigoreni, 50m la DN2G

Grigoreni

La ~20km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Triaj Darmanesti

Dărmăneasca

La ~25km distanță

2.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

169.900 €
/ lună 18.02 € / mp / lună

Teren 9,428mp Podis / Calea Moinesti

Podiș

La ~25km distanță

9.428 mp teren