Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

530 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandate, bloc 2024, de ...

Dofteana

2 camere
60 mp
2024
9E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

360 €
/ lună

?tefan cel Mare- Aral- EON- 3 camere decomandat ...

Dofteana

3 camere
70 mp
1990
8E
Agenție

4 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere-Adama-BLOC NOU -primul c ...

Dofteana

2 camere
51 mp
2016
13E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1964 mp-doua drumuri de acces- ...

Dofteana

1.960 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

360 €
/ lună

Stefan cel Mare- Aral- EON- 3 camere decomandat ...

Ștefan Vodă

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere-Adama-BLOC NOU -primul c ...

Ștefan Vodă

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

530 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandate, bloc 2024, de ...

Ștefan Vodă

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 9

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Triaj Darmanesti

Dărmăneasca

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

780 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Targu Ocna – cu acces stra ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

120 mp utili
1990
Agenție

6 luni în urmă
4

334 €
/ lună

Inchiriere apartament

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
1997
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

51 €
/ lună

Apartament Targu Ocna

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cu deschidere la DN39 de 82m intre Vama V ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

6.626 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

216 €
/ lună

Garsoniera confort 1

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

589 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

77 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

310 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat!

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

2 camere
28,09 mp
Etaj 1 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

50 €
/ lună

regim hotelier

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 1
1978
Agenție

9 luni în urmă
8

1.599.900 €
/ lună 48.25 € / mp / lună

Teren Intravilan Devanzare 33161 Mp De Vanzare ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

33.161 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

49 €
/ lună

Apartament Daria 3 camere Targu Ocna

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

1 camere
34 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

38 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Targu ocna

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

2 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

295 €
/ lună

Apartament 2 camere Tg ocna Chirie

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN STATIUNEA TG O ...

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

38 €
/ lună

Cazare, camere de inchiriat, Targu Ocna

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

4 camere
Etaj 1
Agenție

5 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren cartier rezidential

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 2
1970
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

346 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

282 €
/ lună

Apartament de inchiriat 3 camere Targu Ocna

Central, Târgu Ocna

La ~10km distanță

3 camere
45 mp
1997
Agenție

2 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament modern 2 camere | Centru

Podei

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
8

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Vermești

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună

apartament cu 2 camere de inchiriat-zona centra ...

Pârgărești

La ~15km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 8
1984