Proprietăți unice: 14
Proprietari: 4
Agenție

3 zile în urmă
10

330 €
/ lună

Inchiriere | Apartament 3 camere | Bloc nou

Alecu Russo, Bacău

3 camere
80 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat! Etaj intermed ...

Alecu Russo, Bacău

2 camere
48 mp
4E
Agenție

Mai mult de un an
12

124 €
/ lună

Garsoniera confort trei, in bloc de garsoniere, ...

Alecu Russo, Bacău

1 camere
12 mp
Etaj 4 / 4
1976

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Alecu Russo, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

211 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Alecu Russo, Bacău

1 camere
Agenție

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Spatiu Comercial,Inchiriere | Zona Alecu Russo

Alecu Russo, Bacău

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere - Alecu Russo

Alecu Russo, Bacău

2 camere
40 mp
Parter / 1
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

4.000 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Spa?iu comercial de vanzare stradal cladire ind ...

Alecu Russo, Bacău

417,06 mp utili
2002
Agenție

3 luni în urmă
6

950 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

De inchiriat Spa?iu comercial, zona cu vad! CE1 ...

Alecu Russo, Bacău

100 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

285 €
/ lună

Primul chirias! Totul nou! CE1380

Alecu Russo, Bacău

2 camere
50 mp
Parter
4E
Agenție

10 luni în urmă
9

620 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 94 mp zona Alecu ...

Alecu Russo, Bacău

86 mp utili
2008
Agenție

Mai mult de un an
18

850 €
/ lună 16.04 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 53 mp de inchiriat, Str. Al ...

Alecu Russo, Bacău

53 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
5

290 €
/ lună

Ofer la inchiriere apartament 2 camere pe Str.A ...

Alecu Russo, Bacău

2 camere
44 mp
Etaj 4
1975
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

700 €
/ lună
1.000 €
10 € / mp / lună

Inchiriere

Alecu Russo, Bacău

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat Bulevardul Alexa ...

Alexandru cel Bun, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

314 €
/ lună

3 camere de inchiriat langa Cora/Carrefour, ins ...

Alexandru cel Bun, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
1997
Agenție

7 luni în urmă
8

5.517 €
/ lună
4.560 €
9.68 € / mp / lună

Spațiu comercial de 570 mp de închiriat în Supe ...

Alexandru cel Bun, Bacău

La ~5km distanță

570 mp utili
1E
2012

Agenție

Mai mult de un an
13

300 €
/ lună
94.500 €

Apartament cu două camere de închiria ...

Zimbru, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Parter / 4
1978
Agenție

5 luni în urmă
12

0 €
/ lună

Apartament 2 camere | Semidecomandat |Parter

Zimbru, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Parter / 4
1978
Agenție

Mai mult de un an
15

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

Spatiu birouri/comercial, str Miron Costin, Bac ...

Zimbru, Bacău

La ~5km distanță

177 mp utili
2E
2000
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

450 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

Spatiu comercial renovat

Zimbru, Bacău

La ~5km distanță

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

280 €
/ lună

Aleea Ghioceilor - 3 camere - mobilat

Zimbru, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

8 luni în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament modern! Complet mobilat si utilat! C ...

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Parter / 4
4E
Agenție

7 luni în urmă
16

500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Orizont - stradal - Spatiu comercial - intrare ...

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

48 mp utili
1985
Agenție

5 luni în urmă
15

2.105 €
/ lună
2.560 €
24.20 € / mp / lună

Orizont - spatiu comercial stradal 87mp

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

87 mp utili
1975
Agenție

Mai mult de un an
6

230 €
/ lună

Garsoniera spatioasa renovata cu balcon / Cod C ...

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 4
Agenție

Mai mult de un an
5

2.210 €
/ lună
1.827 €
25.40 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Orizont - Marasesti

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

87 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
11

280 €
/ lună

Garsoniera confort 1 sporit, etaj 2, mobilata, ...

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
10

270 €
/ lună

Apartament mobilat si utilat la Orizont

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
32 mp
Etaj 4 / 4
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 270 € și 280 €
Agenție

2 luni în urmă
11

1.600 €
/ lună
1.500 €
18.60 € / mp / lună

Orizont-Spatiu comercial 85 mp!

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

86 mp utili
1E
1980