Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
6

99.000 €
/ lună 1,042.11 € / mp / lună

Vand spatiua comercial 95mp in Curtea de Arges

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

675 €
/ lună

Apartamente de inchiriat

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Etaj 2
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

190 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Curtea de Arge ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
15

450 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Curtea d ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1985
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

27 €
/ lună

Cazare Regim Hotelier

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Parter
1990
Agenție

4 luni în urmă
16

800 €
/ lună

Casa de inchiriat in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

29 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Parter
1990
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

600 €
/ lună

inchiriez 6000 mp lanaga autobanda cu deschider ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

spatii de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

690 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

272 €
/ lună

De inchiriat zona ultracentrala

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

6 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

442 €
/ lună

inchiriez apartament

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 3
1985
Agenție

5 luni în urmă
5

750 €
/ lună 18.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 41 mp, vitrina, trafic intens ...

Ultracentral, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

41 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

134 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1 camere
50 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

5.400 €
/ lună

Inchiriez hala intre 250 si 2700 mp, Curtea de ...

Nord-Vest, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

885 €
/ lună

Vand sau inchiriez spa?iu birouri.

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
14

700 €
/ lună

Apartament cu 4 camere de inchiriat in Curtea d ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Parter / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

675 €
/ lună 675 € / mp / lună

Spatii de Inchiriat

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

35.000 €
/ lună 28.25 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1.239 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

40.500 €
/ lună 23.82 € / mp / lună

Teren Intravilan - Oportunitate Investitie - Po ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

230 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 4
1997
Agenție

2 luni în urmă
16

600 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Curtea d ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Agenție

2 luni în urmă
9

115.000 €
/ lună 64.83 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1.774 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

288 €
/ lună

Chirie apartament Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 288 € și 331 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada marina

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren la un km de Manastirea Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

1.753 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

179.891 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren Premium | Panorama Spectaculoasa Asupra O ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

3.049 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

360 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere Zona Posada Curte ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

360 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere Zona Posada Curte ...

Central, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1997