Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 zile în urmă
1

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren itravilan, de inchiriat, in Curtici

Exterior Sud, Curtici

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
12

51.700 €
/ lună
53.399 €
36.93 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

30.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Teren intravilan, pretabil pentru constructie, ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren itravilan, de inchiriat, in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren itravilan, de inchiriat, in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.500 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Teren intravilan 1.430 mp -Socodor

Central, Curtici

La ~5km distanță

1.430 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Teren intravilan 2.527 mp- Socodor

Central, Curtici

La ~5km distanță

2.527 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

17.999 €
/ lună 41.28 € / mp / lună

Teren 436mp Curtici cu proiect de casa(parter)

Central, Curtici

La ~5km distanță

436 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

42.000 €
/ lună 35.96 € / mp / lună

Teren intravilan, imprejmuit, in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

1.168 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

6.500 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Teren extravilan agricol

Central, Curtici

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

14.999 €
/ lună 29.24 € / mp / lună

Teren Intravilan Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

513 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
26

1.900 €
/ lună

Motel de închiriat în Curtici

Ultracentral, Curtici

La ~5km distanță

7 camere
250 mp
400 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
5

54.800 €
/ lună 1.18 € / mp / lună

Teren extravilan 46,300mp Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

46.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
24

1.000 €
/ lună

Vilă modernă cu 5 camere Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
700 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
6

21.900 €
/ lună 15.21 € / mp / lună

Teren intravilan, Galsa

Central, Curtici

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

37.800 €
/ lună 13.13 € / mp / lună

Teren intravilan in loc Galsa

Central, Curtici

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren itravilan, de inchiriat, in Curtici

Central, Curtici

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

170 €
/ lună

Vand garsoniera

Curtici

La ~5km distanță

1 camere
17 mp
Etaj 2
2000
Agenție

9 luni în urmă
4

401 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, in Curtici.

Central, Curtici

La ~5km distanță

60 mp
1975
Agenție

11 luni în urmă
8

30.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Teren intravilan generos 2 fronturi 900 mp Curt ...

Central, Curtici

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

35.000 €
/ lună
200 €
700 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat sau de vanzare

Macea

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

7.500 €
/ lună

Inchiriez teren pentru parc fotovoltaic

Macea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

383 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Inchiriere bar pub - Macea Jud Arad

Macea

La ~5km distanță

180 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

310 €
/ lună

Apartament 2 camere, renovat - zona Intim-Banu ...

Dorobanți

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

34.900 €
/ lună 16.08 € / mp / lună

Loc de casa de vanzare in Dorobanti

Dorobanți

La ~5km distanță

2.170 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

20.999 €
/ lună
23.000 €
9.24 € / mp / lună

Teren intravilan Dorobanti

Dorobanți

La ~5km distanță

2.273 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.200 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 4 camere, pe 2 nivele, ...

Sânmartin

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
Etaj 1
2012
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

23.500 €
/ lună 6.27 € / mp / lună

Vand teren intravilan ( loc de casa) Iratosu , ...

Iratoșu

La ~10km distanță

3.748 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

1.200 €
/ lună 6.32 € / mp / lună

OPORTUNITATE:De inchiriat 'Taverna Sanpaul'Sp C ...

Șofronea

La ~10km distanță

190 mp utili
2014
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

250 €
/ lună

Apartament de inchiriat la casa, cu 3 camere zo ...

Șofronea

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
2005