Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 1
Agenție

Ieri
7

480 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spațiu industrial 132mp in Sannicolau Mic

Sânnicolau Mic, Arad

Agenție

1 lună în urmă
10

4.628 €
/ lună
3.825 €
3.63 € / mp / lună

Hală de închiriat – Arad

Sânnicolau Mic, Arad

Agenție

1 lună în urmă
11

2.098 €
/ lună 3.04 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu industrial Hala langa A1 spre ...

Sânnicolau Mic, Arad

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
8

4.150 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala industriala cu pod rulant, Sanicolau Mic, ...

Sânnicolau Mic, Arad

Agenție

7 luni în urmă
14

1.300 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Spatiu industrial multifunctional – 400 mp util ...

Sânnicolau Mic, Arad

Agenție

9 luni în urmă
14

650 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Teren 900 mp cu cladire de birouri pt depozit, ...

Sânnicolau Mic, Arad

900 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

350 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Spațiu pentru Cabinet Stomatologic - Activ ...

Sânnicolau Mic, Arad

43 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

850 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spațiu pentru grădiniță/aft ...

Sânnicolau Mic, Arad

163 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

1.301 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Hala 450 mp Sanicolaul

Sânnicolau Mic, Arad

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.200 €
/ lună 3.97 € / mp / lună

Hala industriala, 302 mp, zona Sannicolaul Mic

Sânnicolau Mic, Arad

Agenție

Mai mult de un an
9

6.387 €
/ lună
8.591 €
4.72 € / mp / lună

Hala Industriala de inchiriat Sannicolau Mic Ar ...

Sânnicolau Mic, Arad

Agenție

Mai mult de un an
18

580 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriem langa noul Liceu Baptist, str. princi ...

Sânnicolau Mic, Arad

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

115.000 €
/ lună 73.02 € / mp / lună

Teren intravilan, zona Sannicolau Mic

Sânnicolau Mic, Arad

1.575 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

1.860 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala Industriala, Sanicolau Mic

Sânnicolau Mic, Arad

620 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
20

1.300 €
/ lună 2.99 € / mp / lună

Spa?iu industrial de 435mp de inchiriat in zona ...

Sânnicolau Mic, Arad

435 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

1.300 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Hala 450 mp Sanicolaul

Sânnicolau Mic, Arad

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.300 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Inchiriez hala 400mp in incinta S.C. AZOMA ARAD

Sânnicolau Mic, Arad

400 mp utili
Agenție

Azi

480 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spa?iu industrial 132mp in Sannicolau Mic

Sânnicolau Mic, Arad

120 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
16

800 €
/ lună

Apartament premium, zona Subcetate, 3 camere, 2 ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Etaj 2
2024
Agenție

5 luni în urmă
20

830 €
/ lună

Apartament LUX cu 3 camere de inchiriat- zona S ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Parter / 2
2010
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
11

150 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere complex spatii comerciale

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

250 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
12

1.300.000 €
/ lună 152.33 € / mp / lună

Investitie imobiliara-teren 8534 m2 cu PUZ apro ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

8.534 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

95.000 €
/ lună 211.11 € / mp / lună

Teren intravilan, Mun. Arad, str. Diogene, cart ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

3 camere
450 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

39.200 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren - zona Toscana Residence

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

392 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

800 €
/ lună

Apartament de inchiriat complex reziden?ial 3 c ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
Etaj 1
2023
Agenție

2 zile în urmă
6

370 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, Ared-Micalaca

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Agenție
Comision 0%

Ieri
23

1.160 €
/ lună 5.52 € / mp / lună

Casa Subcetate de inchiriat

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

210 mp utili
100 mp teren
2E
2020
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
30

799 €
/ lună

Apartament Premium 3 Camere în Subcetate

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

3 camere
93 mp
Parter
2016
Agenție

3 luni în urmă
5

1.592 €
/ lună
1.513 €
2.42 € / mp / lună

Teren de inchiriat-Subcetate( langa Bazinul de ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

658 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

1.251 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat-Subcetate( langa Bazinul de ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

834 mp teren