Proprietăți unice: 25
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament modern cu 3 camere de inchiriat in z ...

Ultracentral, Alba Iulia

3 camere
74 mp
Etaj 1
2022
Agenție

Ieri
9

350 €
/ lună

De inchiriat Apartament 2 camere, zona Ultracen ...

Ultracentral, Alba Iulia

2 camere
60 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Alba Iulia, zona ult ...

Ultracentral, Alba Iulia

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 3
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
14

918 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Spatii comerciale | De inchiriat | Ultracentral ...

Ultracentral, Alba Iulia

68 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 150 mp, Alba Iulia

Ultracentral, Alba Iulia

150 mp utili
1E
1980
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2.172 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 181 mp, Alba Iulia

Ultracentral, Alba Iulia

181 mp utili
1E
1980
Agenție

10 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat în Alba Iulia

Ultracentral, Alba Iulia

2 camere
64 mp
Etaj 2
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii birouri/comerciale ULTRACENTRAL Alba Mal ...

Ultracentral, Alba Iulia

1.000 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, 60 mp utili, etaj 3, zona ...

Ultracentral, Alba Iulia

2 camere
60 mp
1989
4E
Agenție

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Alba Iulia zon ...

Ultracentral, Alba Iulia

2 camere
60 mp
2019
4E
Agenție

1 lună în urmă
2

125.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp | Ultracentral | Toate ...

Ultracentral, Alba Iulia

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

330 €
/ lună

INCHIRIERE | Apartament 2 camere | 50 mp | Bloc ...

Ultracentral, Alba Iulia

2 camere
50 mp
1977
4E
Agenție

1 lună în urmă
11

800 €
/ lună
900 €

Spa?iu comercial de inchiriat, 150 mp utili, 50 ...

Ultracentral, Alba Iulia

7 camere
150 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 800 € și 900 €
Agenție

1 lună în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament cu 3 Camere, 2 Bai, Etaj, 2 Zona Ult ...

Ultracentral, Alba Iulia

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2021
Agenție

1 lună în urmă
9

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?ii birouri/comerciale ULTRACENTRAL Alba Mal ...

Ultracentral, Alba Iulia

1.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună

De inchiriat Apartament 3 camere, zona Ultracen ...

Ultracentral, Alba Iulia

3 camere
70 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
12

999 €
/ lună

Casa 5 camere, ULTRACENTRAL

Ultracentral, Alba Iulia

5 camere
250 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 999 € și 1.000 €
Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spa?iu Comercial/Birouri, 80mp, Zona Bld. Trans ...

Ultracentral, Alba Iulia

80 mp utili
2002
Agenție

2 luni în urmă
7

500 €
/ lună

De inchiriat Apartament 2 camere, zona Ultracen ...

Ultracentral, Alba Iulia

2 camere
50 mp
Agenție

2 luni în urmă
9

400 €
/ lună

De inchiriat Apartament 3 camere situat Ultrace ...

Ultracentral, Alba Iulia

3 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
9

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat Apartament 2 camere, cu teren zona ...

Ultracentral, Alba Iulia

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună
2.500 €
10.47 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Restaurant, situat in zona ...

Ultracentral, Alba Iulia

191 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună
2.500 €
10.47 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Restaurant, situat in zona ...

Ultracentral, Alba Iulia

191 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

2.600 €
/ lună 9.74 € / mp / lună

Spatiu comercial, 267 mp utili, zona Ultracentr ...

Ultracentral, Alba Iulia

267 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

345 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, 64 mp - ultracen ...

Ultracentral, Alba Iulia

2 camere
64 mp
Etaj 2
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 345 € și 353 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

1.051 €
/ lună 8.28 € / mp / lună

Spatiu Comercial Renovat cu Curte Interioara 7 ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

127 mp utili
1E
1910
Agenție

Mai mult de un an
9

350 €
/ lună

Apartament cu 2 Camere, Bloc Nou, Zonă Ultracen ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 5
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez cladire in Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Doua hale de inchiriat Alba Iulia str Filaret B ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

539 €
/ lună
440 €
11 € / mp / lună

Spatiu birouri, de inchiriat, 49 mp, zona Centr ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

49 mp utili