Proprietăți unice: 24
Proprietari: 2
Agenție

2 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Casa individuala | 150 mp | 900 mp teren | 6 ca ...

Bărăbanț, Alba Iulia

6 camere
150 mp
900 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

6.500 €
/ lună

Spatiu Industrial de inchiriat in Alba Iulia

Bărăbanț, Alba Iulia

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

5.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1700 mp - Productie - Depoz ...

Bărăbanț, Alba Iulia

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
19

8.631 €
/ lună 21 € / mp / lună

Birouri premium cu lift, 75–400 mp, zona Caroli ...

Bărăbanț, Alba Iulia

411 mp utili
2E
2023
Agenție

10 luni în urmă
7

600 €
/ lună

Casa tip duplex | De inchiriat | 80 mp | Baraba ...

Bărăbanț, Alba Iulia

3 camere
80 mp
200 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 1000 mp - Showroom - Depozit ...

Bărăbanț, Alba Iulia

1.000 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

3.997 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Spatiu 650 mp - Showroom Comercial - Depozitare

Bărăbanț, Alba Iulia

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.795 €
/ lună
2.555 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 660 mp - Productie - Depozi ...

Bărăbanț, Alba Iulia

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

5.445 €
/ lună
4.500 €
3.63 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1500 mp - Productie - Depoz ...

Bărăbanț, Alba Iulia

1E
Agenție

Mai mult de un an
17

480 €
/ lună

CASA DE INCHIRIAT I 3 CAMERE I 80 MP I ALBA IUL ...

Bărăbanț, Alba Iulia

3 camere
80 mp
200 mp teren
2018
Agenție

Mai mult de un an
14

480 €
/ lună

Duplex nou Barabant, 3 camere, curte & parcare ...

Bărăbanț, Alba Iulia

3 camere
74 mp
125 mp teren
2023
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp, 2 fronturi, utilitati ...

Bărăbanț, Alba Iulia

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

205.000 €
/ lună 127.73 € / mp / lună

Teren intravilan parcelat, 1621 mp, cu casa dem ...

Bărăbanț, Alba Iulia

1.605 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
13

800 €
/ lună

Casa noua, mobilata, utilata, 4 camere, 393 mp ...

Bărăbanț, Alba Iulia

4 camere
101 mp
393 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

66.000 €
/ lună 45.42 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Barabant!

Bărăbanț, Alba Iulia

1.453 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

5.324 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 1.100 mp zona Bar ...

Bărăbanț, Alba Iulia

1.100 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

3.025 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 500 mp zona Barab ...

Bărăbanț, Alba Iulia

500 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,025 € și 3.388 €
Agenție

4 luni în urmă
1

139.900 €
/ lună 58.29 € / mp / lună

Teren Intravilan 2.400 MP | TOATE UTILITATILE | ...

Bărăbanț, Alba Iulia

2.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Intravilan cu Potential de Dezvoltare in ...

Bărăbanț, Alba Iulia

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand 6 parcele teren Intravilan, zona Alba Iuli ...

Bărăbanț, Alba Iulia

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare Alba Iulia, Barabant

Bărăbanț, Alba Iulia

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

36.500 €
/ lună 64.04 € / mp / lună

Vanzare TEREN Intravilan 571 mp imprejmuit case ...

Bărăbanț, Alba Iulia

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
/ lună 2.22 € / mp / lună

Inchiriez hala

Bărăbanț, Alba Iulia

450 mp utili
1.200 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

11 luni în urmă
5

6.212 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat 1775 m2 - 3.5 Eu ...

Bărăbanț, Alba Iulia

1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
2

5.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT, 1700MP, ACCES CA ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.700 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

350 mp utili
60.000 mp teren
Agenție

14 ore în urmă
3

55.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren Inravilan de Hala 2900mp, 60ml Deschidere

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.900 mp teren

Agenție

9 luni în urmă
5

7.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat, 2800 mp Alba Iul ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.800 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

726 €
/ lună
600 €
14.52 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 50 mp finisat si li ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

50 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
17

7.840 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Alba Iulia in suprafata de ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță