1 lună în urmă
5
- Agenție
TEREN INTRAVILAN | SULTANU | VISINESTI |BREAZA
23.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
10.62 €
/ mp
Vişineşti, Judeţul Dâmboviţa
Descriere teren
Sesizează o problemă
Oportunitate de investitie ! Priveliste deosebita, amplasare ideala. Teren intravilan cu expunere sudica in suprafata de 2,212 mp , cu deschidere la drum de 16ml in zona de case, cu toate utilitatile la limita proprietatii: electricitate, gaze, apa curenta, internet. Lotul alaturat are proprietari noi. Zona este cunoscuta de ciclistii amatori si profesionisti care o prefera pentru aerul curat, traficul redus si accesul usor. Terenul este amplasat in Subcarpatii de Curbura si este inconjurat de paduri de foioase si dealuri cu pasuni. Acces direct din sosea, ideal pentru investitie sau pentru constructie casa de vacanta. Zona beneficiaza de monitorizarea video a autoritatilor locale. Drumul comunal face legatura cu Breaza/Campina (cca 30km), DN1, iar Sinaia se afla la 50 km distanta. Zona este deja populata de bucuresteni, care au ales sa locuiasca fie permanent, fie in timpul liber. Terenul se afla la o distanta de 100 km de Bucuresti. Certificat de urbanism valabil. Daca esti stresat acesta este locul ideal : linistea, aerul curat , natura! Programeaza o vizionare:
VAUNT ID: 113898
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 06 Mai 2026
ID anunț: 1407232
Suprafață teren:
2.212 mp