Teren intravilan, 3278mp, Viforata

130.000 €
39.66 € / mp

Viforâta, Judeţul Dâmboviţa

Suprafață teren:
3.278 mp

Descriere teren

Blitz ofera spre vanzare teren in suprafata de 3278 mp, situat in intavilanul localitatii Viforata, com Aninoasa. Proprietatea are acces la DJ711(via Solarino) si se afla intr-o zona in continua extindere din punct de vedere rezidential. Terenul are forma trapezoidala cu front stradal de 80ml si adancime de aproximativ 40ml. Categoria de folosinta este intravilan, are ca destinatie constructia de case si poate fi dezmembrat la cerere in mai multe parcele. Un mare avantaj il reprezinta utilita?ile disponibile la limita proprietatii. Pentru mai multe detalii, sau pentru a stabili o vizionare, va rog sa ma contactati. Cod oferta / ID BLITZ: P100824 Id intern: P100824
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649685
Suprafață teren: 3.278 mp
Front stradal: 80 m

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala Generala Viforata
Învățământ aprox. 529 m
education
Universitatea Valahia din Targoviste
Învățământ aprox. 1683 m
Recreere
restaurants
O noapte de vis
Restaurante aprox. 1227 m
restaurants
Mec Dealu
Restaurante aprox. 1608 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1990 m

Proprietăți similare

Teren în Central
135.000 €
Târgoviște, Central
Teren de 972 mp, în Micro 12
126.000 €
Târgoviște, Micro 12
972 mp teren
Teren de 3000 mp, în Nord
135.000 €
Târgoviște, Nord
3.000 mp teren
Teren de 27133 mp, în Cazaci
135.665 €
Județul Dâmbovița, Cazaci
27.133 mp teren