Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren intravilan in Valea Calugareasca 883 mp
20.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
22.57 €
/ mp
Valea Călugărească, Judeţul Prahova
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren de vanzare Palatul Calareasca Se vinde teren situat intr-o zona foarte buna, lini?tita ?i cu poten?ial. Ideal pentru construc?ie casa, investi?ie sau casa de vacan?a. Zona frumoasa Acces facil Loc perfect pentru lini?te ?i relaxare Pentru mai multe detalii, mesaj privat sau telefon. Teren de vanzare Valea Calareasca Se vinde teren situat intr-o zona foarte buna, lini?tita ?i cu poten?ial. Ideal pentru construc?ie casa, investi?ie sau casa de vacan?a. Zona frumoasa Acces facil Loc perfect pentru lini?te ?i relaxare Pentru mai multe detalii, mesaj privat sau telefon ID anun? : 1779419748
Citește mai mult
Citește mai puțin
Gaz
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1652359
Suprafață teren:
886 mp
Istoric preț
Facilități
Utilități
Gaze
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Valea Călugărească
- Terenuri de vânzare în Ploiești
- Terenuri de vânzare în Băicoi
- Terenuri de vânzare în Păulești
- Terenuri de vânzare în Breaza
- Terenuri de vânzare în Valea Doftanei
- Terenuri de vânzare în Câmpina
- Terenuri de vânzare în Sinaia
- Terenuri de vânzare în Ariceștii Rahtivani
- Terenuri de vânzare în Berceni
- Terenuri de vânzare în Comarnic
- Terenuri de vânzare în Cornu