2 săptămâni în urmă
3
- Agenție
Teren intravilan, 1407mp, Valcele
66.490 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
47.26 €
/ mp
Vâlcele, Judeţul Cluj
Descriere teren
Sesizează o problemă
Blitz va propune un teren de vanzare in Valcele, cu suprafa?a de 1407 mp, intravilan. ???? Loca?ie: Valcele ???? Suprafa?a: 1407 metri patra?i ???? Descriere: Oportunitate unica de a achizi?iona un teren generos intr-o zona pitoreasca din Valcele. Cu o suprafa?a de 1407 metri patra?i, acest teren intravilan ofera multiple posibilita?i de dezvoltare. Situat intr-o zona lini?tita ?i verde, terenul ofera priveli?ti panoramice asupra peisajului natural din imprejurimi. ???? Poten?ial utilizari: Construc?ia unei case de vis in mijlocul naturii Dezvoltarea unei pensiuni sau a unui mic complex turistic Crearea unui loc de refugiu departe de agita?ia ora?ului Pentru mai multe informa?ii despre teren sau pentru a stabili o vizionare, va stam la dispozitie Cod oferta / ID BLITZ: P90555 Id intern: P90555
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1646924
Suprafață teren:
1.407 mp
Front stradal:
2 m