Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 1
Agenție
Promovată

1 lună în urmă
11

107.900 €
78.99 € / mp

Teren intravilan la 14 km Cluj, 1366mp, Valcele ...

Vâlcele

1.366 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

311.750 €
72.50 € / mp

Teren pentru hala industriala/ Valcele / DN E60

Vâlcele

4.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri

110 €
0.06 € / mp

teren intravilan

Vâlcele

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

156.800 €
32 € / mp

Teren de vânzare in Valcele

Vâlcele

4.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

107.900 €
78.99 € / mp

Teren intravilan la 14 km Cluj, 1366mp, Valcele ...

Vâlcele

1.366 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

49.500 €
11 € / mp

Teren de vanzare in Valcele

Vâlcele

4.500 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

7 luni în urmă
5

1.200.000 €
120 € / mp

Teren industrial de vanzare – Valcele, 10.000 m ...

Vâlcele

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

123.990 €
136.389 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Valcele

Vâlcele

4.133 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

3.630.000 €
302.50 € / mp

Teren 12.000 mp PUZ Aprobat pentru 6 Hale, Valc ...

Vâlcele

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

1.344.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 16.800 mp, PUZ aprobat, Valce ...

Vâlcele

16.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

119.000 €
23.80 € / mp

Teren, 5000 mp, partial intravilan, Valcele

Vâlcele

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

66.490 €
47.26 € / mp

Teren intravilan, 1407mp, Valcele

Vâlcele

1.407 mp
1.407 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

119.000 €

Teren, 5000 mp, partial intravilan, Valcele

Vâlcele

f.s. 3 m
Agenție

2 luni în urmă
18

145.000 €

Teren cu gradina si casa bonus, oportunitate un ...

Vâlcele

f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
3

125.000 €
31.72 € / mp

Teren de vanzare in Valcele, 3900 MP ! Comision ...

Vâlcele

3.941 mp teren
f.s. 34 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

67.500 €
50 € / mp

Teren intravilan| front la drum asfaltat| Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

65.000 €
15.12 € / mp

Teren extravilan in Rediu - Aiton, 4300 mp, la ...

Rediu

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

179.000 €
3,580.00 € / mp

Casă + anexe gospodărești pe teren generos în R ...

Rediu

La ~5km distanță

2.132 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

96.000 €
69.500 €
36.43 € / mp

Teren de vanzare in Rediu! 2600 MP! Exclusivita ...

Rediu

La ~5km distanță

2.635 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

92.000 €

Teren intravilan cu panorama - 1833mp - Rediu c ...

Rediu

La ~5km distanță

f.s. 37 m
Agenție

1 lună în urmă
1

68.586 €
42 € / mp

Teren intravilan constructie case, Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.633 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €

Oportunitate de investitie! Teren intravilan in ...

Rediu

La ~5km distanță

f.s. 24 m
Agenție

2 luni în urmă
1

63.500 €

Teren de Vanzare comuna Ciurila

Rediu

La ~5km distanță

f.s. 28 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

135.000 €
50 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan in ...

Rediu

La ~5km distanță

2.700 mp
2.700 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

45.720 €
33.87 € / mp

Vand 2 parcele teren intravilan sat Rediu, comu ...

Rediu

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

121.500 €
45 € / mp

Comision 0! Teren 2700 mp, ideal constructie, R ...

Rediu

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

95.000 €
47.50 € / mp

Comision 0% ! Teren intravilan ideal pentru con ...

Rediu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

90.000 €
75.000 €
82.64 € / mp

Teren cu utilitati si veche in Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.089 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

222.200 €
55.01 € / mp

Teren intravilan ,4039 mp,in cartierul Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.039 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

Mai mult de un an
1

61.900 €
103.17 € / mp

Investi?ie !Teren intravilan 691 mp in Borhanci ...

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
4

285.000 €
350.12 € / mp

Teren 814 mp cu front de 40!

Borhanci, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

814 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Vâlcele, Județul Cluj

Vâlcele, situat în județul Cluj, oferă un mediu rural liniștit, ideal pentru cei care caută să investească în terenuri pentru construcții sau agricultură. Această zonă beneficiază de accesibilitate bună și un peisaj natural atrăgător. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Vâlcele, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 114.000 euro, cu oferte ce încep de la 63.000 euro și ajung până la 3.000.000 euro, ceea ce indică o diversitate în opțiuni de investiție.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 59 euro, cu valori variind de la 6 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 250 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 107 zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în acest moment.

Vâlcele reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții agricole. Explorează acum opțiunile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!