1

Tere cu constructie de vanzare in Urlati

59.000 €
15.27 € / mp

Urlaţi, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
3.864 mp

Descriere teren

Va propun spre vanzare un teren intravilan generos, cu o suprafata de 3.864 mp, situat in pitoreasca zona Valea Seman, Urlati, Prahova, chiar pe celebrul Drum al Vinului, la doar o ora distanta de Bucuresti. Pe teren se afla o casa cu o suprafata de 139 mp (renovabila sau demolabila, in functie de preferinte), un garaj de 18 mp si alte anexe utile. Proprietatea este racordata la apa curenta si la reteaua de curent electric, oferind astfel toate facilitatile necesare pentru dezvoltarea unui proiect rezidential sau turistic. Avantaje si localizare: - Pozitionare excelenta, in proximitatea cramelor renumite din Dealu Mare - La doar 6 minute de mers cu masina de Conacul Vinalia din Ceptura - 11 minute pana la Crama Bazilescu si Conacul Bellu - Zona in plina dezvoltare, ideala pentru investitii pe termen lung - Potential de agroturism sau dezvoltare rezidentiala Datorita amplasarii deosebite si a infrastructurii deja existente, acest teren reprezinta o oportunitate rara pentru cei care doresc sa investeasca intr-o zona cu traditie viticola, aproape de principalele puncte de atractie ale regiunii. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, nu ezitati sa ma contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 516940
Suprafață teren: 3.864 mp
Front stradal: 40 m

Profi
Supermarket/Mall aprox. 352 m
parks