2 luni în urmă
4
- Agenție
Teren intravilan de vanzare - Tuzla
73.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
9.13 €
/ mp
Central, Bucureşti
Descriere teren
Sesizează o problemă
Va propunem o oportunitate excelenta de investitie in Tuzla! Proprietatea are o suprafata generoasa de 8.000 mp, este situata in intravilan si dispune de un potential ridicat de dezvoltare datorita functiunilor permise conform Certificatului de Urbanism: Servicii Activitati economice nenocive LocuinteTerenul este ideal pentru dezvoltarea unui complex rezidential, spatii comerciale sau proiecte mixte (rezidential + servicii). Acces facil catre drumul principal, zona aflata in dezvoltare, cu potential de crestere a valorii investitiei.Locatie potrivita atat pentru dezvoltatori si nu numai, Urbanism: 7m Reper: Tuzla - Aerodrom
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 20 Mai 2026
ID anunț: 1298458
Front stradal:
38 m