Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
6

210.000 €
525 € / mp

teren cu toate campurile

Romană, Ultracentral

556 m

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

395.000 €
1,908.21 € / mp

Teren ultracentral Bucure?ti, Pia?a Amzei, 207 ...

Romană, Ultracentral

318 m (3 min)

207 mp
207 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

429.300 €
1,012.50 € / mp

Teren cu casa Zona Ultracentrala | Romana Polon ...

Romană, Ultracentral

605 m (4 min)

424 mp
424 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

2.250.000 €
3,004.01 € / mp

Teren Zona Ultracentrala 764 mp - PUZ Aprobat

Romană, Ultracentral

764 m (8 min)

749 mp
749 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

605.000 €
1,850.15 € / mp

Romana, teren 327 mp

Romană, Ultracentral

327 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

2.662.000 €
3,142.86 € / mp

De vanzare teren Dacia

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

732 m (9 min)

847 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

2.708.585 €
2.238.500 €
3,197.86 € / mp

REL4001269 Teren stradal Bulevardul Dacia

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

690 m (9 min)

847 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

2.708.585 €
2.238.500 €
3,077.94 € / mp

De vânzare teren – Bulevardul Dacia, ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

771 m

880 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

750.000 €
1,127.82 € / mp

Teren constructii mixt (comecial/rezidential) z ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

734 m

665 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10.000 €
7.000 €
100 € / mp

Particular,Vând 100 mp. cota indiviza Str. Miha ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

653 m

100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

750.000 €
1,136.36 € / mp

Dacia-adiacent! teren 660 mp, desch 16 ml

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

660 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

4.350.000 €
3,000.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, DACIA, AUREL VLAICU, S ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

773 m (12 min)

1.450 mp teren
Construcții
Agenție

23 ore în urmă
3

690.000 €
1,273.06 € / mp

TEREN CU PUD APROBAT ÎN SECTOR 2 | OPORTUNITATE ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

669 m

542 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

2.708.585 €
2.238.500 €
3,197.86 € / mp

Dacia! teren 847 mp, se poate construi P+6, cu ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

558 m (7 min)

847 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

395.000 €
1,908.21 € / mp

Teren de vanzare-Piata Amzei

P-ța Amzei, Ultracentral

La ~5km distanță

643 m (8 min)

207 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

3.294.225 €
2.250.000 €
4,334.51 € / mp

Ultracentral-Universitate , teren cu PUZ aproba ...

P-ța Universității, Ultracentral

La ~5km distanță

204 m (3 min)

760 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.292.000 €
3,000.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, UNIVERSITATE-T.N.B., S ...

P-ța Universității, Ultracentral

La ~5km distanță

138 m (4 min)

764 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

800.000 €
2,395.21 € / mp

Piata Romana teren 334 mp ,liber utilitati , pt ...

P-ța Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

242 m (3 min)

334 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

950.000 €
2,454.78 € / mp

REL4000921 Teren investitie Piata Romana

P-ța Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

195 m (2 min)

387 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

605.000 €
1,850.15 € / mp

Romana, teren 327 mp

P-ța Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

743 m (8 min)

327 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
3

5.700.000 €
1,432.16 € / mp

Centrul Istoric Teren 1420 mp cu imobile vechi ...

Centrul Istoric, Ultracentral

La ~5km distanță

502 m (6 min)

1.420 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.225.000 €
1,000.00 € / mp

Teren Zona Mosilor 1225 mp , Episcop Radu

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

341 m (4 min)

1.225 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

675.000 €
1,500.00 € / mp

Oportunitate de Investiție în Zona Ce ...

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

721 m

450 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

350.000 €
700 € / mp

Teren de vanzare in zona Mosilor Pizza Hut

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

663 m

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

420.000 €
1,418.92 € / mp

Mosilor, teren in suprafata de 296 m.p., cu PUZ ...

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

296 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

520.000 €
1,238.10 € / mp

Teren zona Mosilor-Stefan Cel Mare

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

780 m (10 min)

420 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

490.000 €
1,166.67 € / mp

Mosilor-Eminescu, teren in suprafata de 420 mp, ...

Moșilor, Sector 2

La ~5km distanță

420 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

2.000.000 €
1,666.67 € / mp

Zona Piata Rosetti teren 1200 mp ideal rezident ...

P-ța Rosetti, Ultracentral

La ~5km distanță

689 m (9 min)

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

8.000.000 €
50 € / mp

Brasov - afacere, teren s=160.000 mp, unic prop ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

160.000 mp
160.000 mp teren
f.s. 300 m
Agenție

Mai mult de un an
3

625.000 €
125 € / mp

Teren 5,000mp Soseaua Odai

Nord, Sector 1

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții