Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Mai mult de un an
- Proprietar
- Comision 0%
Teren în Central
90.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
145.16 €
/ mp
Central, Bucureşti
Descriere teren
Sesizează o problemă
De vanzare teren intravilan in suprafata de 620 mp, ideal pentru locuit sau investitie, situat intr-o zona linistita si accesibila. Proprietatea dispune de mai multe facilitati deja construite: Garaj mansardat locuibil dotat cu centrala termica, aer conditionat, ideal pentru locuinta temporara sau spatiu de birou. Bucatarie de vara functionala, perfecta pentru sezonul cald. Beci de 14 mp spatios si bine izolat. Fundatie de 140 mp pentru viitoarea locuinta gata pentru constructie. Utilitati disponibile: Apa din put forat Gaze Curent electric inclusiv 380V (trifazic) Fosa septica Toate facilitatile sunt functionale, iar proprietatea este pregatita pentru constructia unei case sau extindere ulterioara. Pentru detalii si vizionare, contactati-ma
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Gaz
Detalii teren
Actualizat în: 17 Mai 2026
ID anunț: 1606288
Front stradal:
18 m