Teren lot intravilan aproape sect 4

58.000 €
140.44 € / mp

Central, Bucureşti

Suprafață teren:
413 mp

Descriere teren

Teren intravilan construibil la limita sector 4 Bucuresti, Strada Perilor cu Prunilor 21, 413 mp. imprejmuit, pu? functional, lumina la 5 m de teren, gaze la 50 m. Sau schimb cu apartament sector 4. ID anun? : 1762272225
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1653249
Suprafață teren: 413 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă

Proprietăți similare

Teren în Central
59.500 €
București, Central
Teren în Central
58.000 €
București, Central
Teren în Central
63.000 €
București, Central
Teren în Central
55.000 €
București, Central
Teren în Central
60.000 €
București, Central
Teren de 2300 mp, în Central
57.500 €
București, Central
2.300 mp teren
Teren în Central
60.000 €
București, Central
Teren în Central
53.759 €
București, Central
Teren de 2154 mp, în Central
54.900 €
București, Central
2.154 mp teren