Ieri
5
- Agenție
Loturi de teren intravilan.
12.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
31.83 €
/ mp
Central, Bucureşti
Descriere teren
Sesizează o problemă
Terenul este in localitatea Frumu?ani, pe strada Otilia Cazimir. Sunt loturi de 366, 377, 500 ?i 800 de metri patrati.Pretul este de la 12000 la 14000 de euro. ID anun? : 1779303340
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1651953
Suprafață teren:
377 mp