Teren de vanzare cu AC Strada Cotnari 25, acces direct padure

165.000 €
520.50 € / mp

Central, Bucureşti

Suprafață teren:
317 mp

Descriere teren

Vand teren de 317 mp aflat chiar la marginea padurii, cu liniste, aer curat si verdeata cat vezi cu ochii. Nu e o metafora in spatele lui incepe padurea.Adresa: Strada Cotnari 25Terenul dispune de PUD emis si proiect pentru autorizatie de construire, cu urmatorii parametrii:POT: 42.58%CUT: 1.107Regim de inaltime: Parter + Etaj + MansardaInaltime maxima cornisa: 6.80 mInaltime maxima coama: 9.49 mSuprafata construita la sol: 135 mpSuprafata desfasurata: 351 mpZona este linistita, cu acces facil catre oras, dar suficient de retrasa incat sa ofere intimitate. Terenul e potrivit pentru cine cauta o relatie directa cu natura, fara a renunta la confortul urban.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1363801
Suprafață teren: 317 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Doi Cocosi linia 304
Mijloace transport aprox. 231 m
transport
Straulesti
Mijloace transport aprox. 719 m
transport
Statia Cimitirul Straulesti, linia N117, 304,97
Mijloace transport aprox. 866 m
transport
statia Piscul Scoartei, linia 205
Mijloace transport aprox. 938 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 13
Învățământ aprox. 802 m
education
Scoala 13
Învățământ aprox. 809 m
education
Camin Scoala Generala Nr. 181
Învățământ aprox. 1564 m
education
Scoala 181
Învățământ aprox. 1597 m
Recreere
restaurants
La Doi Cocoşi - Restaurant, Club
Restaurante aprox. 253 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 535 m
parks