9 ore în urmă
2
- Proprietar
- Comision 0%
Padure loc. Bucu ,jud. Ialomita 257 ha
3.200 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
12.45 €
/ mp
Central, Bucureşti
Descriere teren
Sesizează o problemă
De vinzare padure Bucu ,jud. Ialomita 3200 euro ha ID anun? : 1648910297
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1651631
Suprafață teren:
257 mp