5 zile în urmă
4
- Agenție
Draganu (Dumbravesti)
9.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
8.03 €
/ mp
Central, Bucureşti
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren in Com. Draganu (Dumbravesti), Jud. Arges, in suprafata de 1183 mp, cu proiect de locuinta si autorizatie de constructie. Terenul se afla la iesirea din Draganu, spre Rm. Valcea, actele se pot face imediat. Pretul usor negociabil.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 16 Mai 2026
ID anunț: 1616288
Front stradal:
15 m