Teren extravilan in inima naturii

29.000 €
2.50 € / mp

Târgu Secuiesc, Judeţul Covasna

Suprafață teren:
11.600 mp

Descriere teren

Teren extravilan de vanzare 1,16 hectare de liniste si natura pura! Situat la doar 6 km de la Com.Turia,(doar 15 km de la orasul Targu Secuiesc), acest teren va ofera un cadru de poveste, cu panorama spectaculoasa si aer curat. Inconjurat de padure si natura neatinsa, cu un izvor de apa minerala chiar alaturi, este locul ideal pentru cei care cauta refugiu departe de agitatia urbana.- Suprafata generoasa: 1,16 hectare- Cadru pitoresc, linistit si relaxant- Perfect pentru casa de vacanta, cabana sau pur si simplu pentru momente de relaxare in mijlocul naturii- Atmosfera calma, linistitoare si revigoranta, unde fiecare zi petrecuta inseamna incarcare cu energie pozitiva si pace sufleteasca.- O oportunitate rara pentru cei care doresc sa investeasca intr-un loc unde frumusetea naturii se imbina cu linistea absoluta!Cod oferta / ID BLITZ: P151889
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 27 Aprilie 2026 ID anunț: 1476880
Suprafață teren: 11.600 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Millenium Park
Recreere aprox. 231 m
parks
Gabor Aron ter
Recreere aprox. 683 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 763 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 785 m

Proprietăți similare

Teren extravilan de 5755 mp, în Sita Buzăului
29.000 €
Județul Covasna, Sita Buzăului
5.755 mp teren
Pădure
Teren de 11600 mp, în Central
29.000 €
Județul Covasna, Târgu Secuiesc
11.600 mp teren
Teren în Central
27.000 €
Județul Covasna, Târgu Secuiesc
Teren de 719 mp, în Central