Teren Tg. Mures, Str. Eden, 516 mp + 372 mp (drum privat cf separat)

36.000 €
69.77 € / mp

Central, Târgu Mureş

Suprafață teren:
516 mp

Descriere teren

Sorin Baratosi Agentia VELA ImobiliareContact intre orele 08:00 18: vanzare teren intravilan, situat in Tg. Mures, la capatul strazii Eden.Suprafata 516 mp + 372 mp drumul privat.Utilitatile se afla la casa alaturata.Este ultima parcela de teren de pe strada privata.Pretul solicitat este de 67.5 euro/mp, cota de drum nu se calculeaza la pret.Terenul este plat, forma buna, dimensiunile se vad in poza cartii funciare.Carte funciara actualizata, limite de proprietate certe, evidentiat in Etera.Acest anunt este postat de Agentia VELA Imobiliare.Pentru mai multe oferte si pentru a verifica locatia imobilului, accesati velaimobiliare. ro
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1395157
Suprafață teren: 516 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Remetea
Mijloace transport aprox. 506 m
transport
Pomilor
Mijloace transport aprox. 802 m
transport
Decebal
Mijloace transport aprox. 887 m
transport
Ceangailor
Mijloace transport aprox. 1010 m
Școală
education
Scoala Generala. Nr. 8
Învățământ aprox. 899 m
education
Gimnaziul Friedrich Schiller
Învățământ aprox. 1700 m
education
Colegiul Agricol Traian Savulescu
Învățământ aprox. 1721 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 736 m
restaurants
Restaurant Paris
Restaurante aprox. 954 m
shopping
Palas Market
Supermarket/Mall aprox. 1029 m
shopping
Darina
Supermarket/Mall aprox. 1106 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 500 mp, în Nazna
37.000 €
Județul Mureș, Nazna
500 mp teren
Teren de 600 mp, în Bărdești
35.000 €
Județul Mureș, Bărdești
600 mp teren
Teren de 17400 mp, în Chirileu
34.800 €
Județul Mureș, Chirileu
17.400 mp teren
Teren de 1100 mp, în Central
33.377 €
Județul Mureș, Sighișoara
1.100 mp teren
Teren de 400 mp, în Exterior Vest
37.500 €
Târgu Mureș, Exterior Vest
400 mp teren
Teren de 1000 mp, în Remetea
39.000 €
Târgu Mureș, Remetea
1.000 mp teren
Teren extravilan de 11000 mp, în Bistra Mureșului
33.000 €
Județul Mureș, Bistra Mureșului
11.000 mp teren
Fâneață
Teren de 938 mp, în Remetea
36.000 €
Târgu Mureș, Remetea
938 mp teren
Teren de 18200 mp, în Central
34.900 €
Județul Mureș, Reghin
18.200 mp teren