Teren intravilan de vanzare, 1150 mp ,str. Voinicenilor, Targu Mures

55.000 €
47.83 € / mp

Calea Voinicenilor, Târgu Mureş

Suprafață teren:
1.150 mp

Descriere teren

Descriere teren Va propunem spre vanzare un teren intravilan de 1150 mp cu deschidere de 20 m la strada principala , reper strada voinicenilor, Targu Mures, cu utilitatile la poarta (situat intre doua case ) si vedere minunata ,teren drept . Terenul are toate actele in regula,certif de urbanism la cerere, pretabil pentru casa visurilor tale . Preț: 55000 € putin negociabil Contact Adriana Pinca, consultant imobiliar Programează o vizionare la -
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1308032
Suprafață teren: 1.150 mp
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Ceangailor
Mijloace transport aprox. 1786 m
transport
Pomilor
Mijloace transport aprox. 1832 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1551 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1815 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1875 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1718 mp, în Sântana de Mureș
58.490 €
Județul Mureș, Sântana de Mureș
1.718 mp teren
Teren intravilan de 1300 mp, în Sâncraiu de Mureș
52.000 €
Județul Mureș, Sâncraiu de Mureș
1.300 mp teren
Teren de 1400 mp, în Central
55.000 €
Târgu Mureș, Central
1.400 mp teren
Teren de 650 mp, în Exterior Vest
50.000 €
Târgu Mureș, Exterior Vest
650 mp teren
Teren de 600 mp, în Central
54.000 €
Târgu Mureș, Central
600 mp teren
Teren de 500 mp, în Sâncraiu de Mureș
50.000 €