Teren 19000 MP deschidere DN 17

155.000 €
8.16 € / mp

Şintereag, Judeţul Bistriţa Năsăud

Suprafață teren:
19.000 mp

Descriere teren

Ven Imobiliare ofera spre vanzare un teren cu front la DN 17, situat intre Sintereag si Sieu Sfantu, cu o suprafata de 19.000 mp.Terenul beneficiaza de:front stradal la DN 17drum de acces pe toata lungimeadrum in partea din spate, facilitand accesul dubluEste ideal pentru dezvoltari precum:hale industrialeactivitati agricolepensiune agroturisticafermaparcare pentru TIR-uri si camioanealte investitii comerciale sau logisticePozitia excelenta la drum national il face potrivit pentru investitii cu vizibilitate si acces rapid.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1458816
Suprafață teren: 19.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren în Centura
150.000 €
Bistrița, Centura
Teren de 3100 mp, în Central
155.000 €
Bistrița, Central
3.100 mp teren
Teren de 5000 mp, în Viișoara
160.000 €
Bistrița, Viișoara
5.000 mp teren
Teren de 1207 mp, în Sud
158.000 €
Bistrița, Sud
1.207 mp teren
Teren de 1500 mp, în Centura
150.000 €
Bistrița, Centura
1.500 mp teren
Teren de 4021 mp, în Central
140.000 €
Bistrița, Central
Teren în Unirea
143.500 €
Bistrița, Unirea
Teren în Domnești
154.700 €
Județul Bistrița Năsăud, Domnești
Teren de 3341 mp, în Central
140.000 €
Bistrița, Central
3.341 mp teren