Teren intravilan de vanzare 500 mp PRIVELISTE DEOSEBITA!!

225.000 €
450 € / mp

Sinaia, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
500 mp

Descriere teren

ACCEPT VARIANTE!! auto sau imobiliare!!! Vand teren intravilan 500 mp, ideal pentru constructie casa sau investitie. Terenul are forma regulata, acces facil, delimitari clare conform planului topografic. Zona linistita, cu potential bun de dezvoltare. Bonus: se poate concesiona langa teren aprox. 200 mp de padure, ideal pentru intimitate si plus de valoare proprietatii. Acte la zi. Pret negociabil. Pentru detalii, mesaj sau telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Ianuarie 2026 ID anunț: 1544735
Suprafață teren: 500 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 405 m
parks
Parcul Dimitrie Ghica
Recreere aprox. 458 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1276 m

Proprietăți similare

Teren în Central
225.000 €
Ploiești, Central
Teren în Central
225.000 €
Ploiești, Central
Teren în Ariceștii Rahtivani
235.000 €
Județul Prahova, Ariceștii Rahtivani
Teren de 5000 mp, în Central
225.000 €
Ploiești, Central
5.000 mp teren
Teren de 40001 mp, în Teișani
240.000 €
Județul Prahova, Teișani
40.001 mp teren
Teren în Est
220.000 €
Ploiești, Est
Teren în Central
241.501 €
Județul Prahova, Băicoi
Teren intravilan de 42000 mp, în Teișani
245.000 €
Județul Prahova, Teișani
42.000 mp teren
Fâneață
Teren intravilan de 4500 mp, în Izvoarele
225.000 €
Județul Prahova, Izvoarele
4.500 mp teren
Livadă