vand teren intravilan

19.000 €
36.54 € / mp

Şimnicu de Sus, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
520 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare ideal pentru construc?ie casa,Comuna Simnicul de Sus,Sat Dutulesti,statia de autobuz este in fa?a terenului. Cale de acces: 9 metri la?ime acces facil ?i comod fiind amplasat la strada principala! Utilita?i: apa, canalizare, curent electric,sunt la strada,gazele sunt in curs de instalare,au inceput lucrarile!!Pre? parcela 520 mp ii=20000euro.Pretul pentru parcela de 500 mp la strada principala ?ionez faptul ca terenul poate fi achizi?ionat ?i in trei rate in decurs de 6 luni! Cu acte notariale. ID anun? : 1769499877
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1655351
Suprafață teren: 520 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren în Șimnicu de Sus
19.900 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
Teren de 6050 mp, în Șimnicu de Sus
18.900 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
6.050 mp teren
Teren de 757 mp, în Leu
18.546 €
Județul Dolj, Leu
757 mp teren
Teren de 1200 mp, în Bucovăț
20.000 €
Județul Dolj, Bucovăț
1.200 mp teren
Teren de 500 mp, în Șimnicu de Sus
19.900 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
500 mp teren
Teren de 353 mp, în Șimnicu de Sus
20.000 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
353 mp teren
Teren de 500 mp, în Șimnicu de Sus
19.900 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
500 mp teren
Teren extravilan de 23000 mp, în Fărcaș
17.250 €
Județul Dolj, Fărcaș
23.000 mp teren
Teren extravilan de 25000 mp, în Sălcuța
18.750 €
Județul Dolj, Sălcuța
25.000 mp teren