Teren de vanzare 460 mp in Dudovicesti ideal pentru constructii

46.000 €
100 € / mp

Şimnicu de Sus, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
460 mp

Descriere teren

Blitz va ofera spre vanzare teren in suprafata de 460 mp, situat in Dudovicesti, intr-o zona linistita, ideala pentru constructia unei locuinte.Terenul are o deschidere generoasa la drum de 20 ml, fiind imprejmuit, ceea ce il face pregatit pentru viitorul proiect de constructie. Reprezinta o oportunitate excelenta atat pentru construire imediata, cat si pentru utilitati, proprietatea beneficiaza de curent electric si apa stradala, precum si de put forat propriu. Canalizarea se afla la capatul strazii, existand si posibilitatea instalarii unei fose septice.Actele sunt in regula, pregatite pentru vanzare.Pentru mai multe detalii sau vizionare, nu ezitati sa ma contactati.Cod oferta / ID BLITZ: P167442
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Aprilie 2026 ID anunț: 1304039
Suprafață teren: 460 mp

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Pietruite
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție La șosea Acces auto Teren împrejmuit

Proprietăți similare

Teren de 3994 mp, în Șimnicu de Sus
45.000 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
3.994 mp teren
Teren de 1000 mp, în Șimnicu de Sus
45.000 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
1.000 mp teren
Teren de 432 mp, în Pielești
45.360 €
Județul Dolj, Pielești
432 mp teren
Teren în Pielești
45.360 €
Județul Dolj, Pielești
Teren de 3994 mp, în Șimnicu de Sus
45.000 €
Județul Dolj, Șimnicu de Sus
3.994 mp teren
Teren de 1500 mp, în Șimnicu de Sus