15 ore în urmă
4
- Agenție
Teren intravilan in Dudovicesti , Simnicul de Jos
80.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
69.26 €
/ mp
Şimnicu de Sus, Judeţul Dolj
Descriere teren
Sesizează o problemă
Va propunem spre vanzare un teren intravilan generos, situat intr-o zona in plina dezvoltare, pe Aleea Manastirii. Este locatia ideala pentru constructia unei locuinte unifamiliale, oferind echilibrul perfect intre linistea naturii si accesibilitatea urbana. Detalii tehnice: - Suprafata: 1.155 mp (intravilan) - Deschidere: 15,36 metri liniari - Localizare: Sat Dudovicesti, Comuna Simnicu de Sus (Aleea Manastirii) Utilitati disponibile: - Curent electric - Apa curenta Accesibilitate: - 5 minute pana la Voila Ballroom - 15 minute pana in centrul Craiovei (Piata Mihai Viteazul) Terenul are o forma regulata, fiind foarte usor de sistematizat pentru orice proiect de constructie. Nu ezitati sa ne sunati!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 11 Mai 2026
ID anunț: 1595943
Suprafață teren:
1.155 mp