Ieri
3
- Proprietar
- Comision 0%
Teren Simnicul de jos
48.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
117.65 €
/ mp
Şimnicu de Jos, Judeţul Dolj
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren Simnicul de jos,408m,porti noi,gard nou, apa,canalizare,asfalt,pentru mai multe detalii la telefon.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1642395
Suprafață teren:
408 mp