Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
7

465.000 €
532.04 € / mp

Vanzare Teren 874mp Militari Uverturii Piata Go ...

Uverturii, Sector 6

836 m (10 min)

874 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

718.400 €
295.88 € / mp

Teren 2428mp (dubla deschidere) in zona Apusulu ...

Uverturii, Sector 6

376 m (5 min)

2.428 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

459.990 €
5.26 € / mp

teren | suprafață 874 mp | POT: 70 | CUT: 3.05 ...

Uverturii, Sector 6

312 m (4 min)

874 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

129.808 €
427 € / mp

Teren de vanzare – Militari, Dezrobirii | 304 m ...

Uverturii, Sector 6

849 m

304 mp
304 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

865.760 €
560 € / mp

Teren vanzare stradal Uverturii - 1km de metrou ...

Uverturii, Sector 6

817 m (10 min)

1.546 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

718.400 €
295.88 € / mp

Teren 2428mp (dubla deschidere) in zona Apusulu ...

Apusului, Sector 6

La ~5km distanță

923 m

2.428 mp
2.428 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

718.400 €
295.88 € / mp

Teren 2428mp (dubla deschidere) in zona Apusulu ...

Apusului, Sector 6

La ~5km distanță

2.428 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

718.400 €

Teren 2428mp (dubla deschidere) in zona Apusulu ...

Apusului, Sector 6

La ~5km distanță

743 m

f.s. 25 m

Agenție

4 luni în urmă
2

118.000 €
390.73 € / mp

Vanzare teren Militari zona M3

Apusului, Sector 6

La ~5km distanță

283 m (4 min)

302 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

139.800 €
279.60 € / mp

Teren intravilan constructii- 500 mp, Apusului ...

Apusului, Sector 6

La ~5km distanță

964 m (12 min)

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.660.250 €
3.025.000 €
466.99 € / mp

Militari, str. Stupca 37-47, apa si canalizare ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

7.838 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

470.000 €
99.83 € / mp

Teren Hornbach, stradal

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

4.708 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.500 €

Vand loc de veci cimitir Cimitirul Sf Mihail si ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
2

450.000 €
982.53 € / mp

*Oportunitate de investiție: Teren de colt ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

982 m (12 min)

458 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
13

263.700 €
450 € / mp

Teren de vanzare Militari Str.Padurarilor Sect. ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

857 m

586 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

900.000 €
180 € / mp

Teren Intravilan | Militari | Pacii | 5000 Mp

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

931 m

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

84.000 €
82.000 €
210 € / mp

Teren 400 mp Militari-Rezidence, 82000euro, Neg ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

739.370 €
611.050 €
454.44 € / mp

VANZARE TEREN 1627 MP. - DRM. MANASTIREA GOVORA ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

1.627 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

795.000 €
282.92 € / mp

Teren intravilan 2.810 mp - Militari, utilitati ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

2.810 mp
2.810 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

2.050.000 €
205 € / mp

MILITARI - CENTURA BUCURESTI TEREN 10.000 MP IN ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

1.677.491 €
1.386.357 €
366.02 € / mp

Teren Bucuresti Iuliu Maniu Militari

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

4.583 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

109.200 €
210 € / mp

Militari ,Belsugului ,Pacii

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

911 m

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

317.790 €
270 € / mp

Teren pentru dezvoltare imobiliara Apeductului- ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

1.177 mp teren
f.s. 102 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
9

345.000 €
300 € / mp

Teren Valea Cascadelor-Paci

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

498 m (6 min)

1.150 mp
1.150 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

78.600 €
189.86 € / mp

Militari, Chiajna Shopping Center, str.Stelelor

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

414 mp
414 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
23

286.000 €
529.63 € / mp

VANZARE TEREN INTRAVILAN DE 540 mp SITUAT IN M ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

500.000 €
100 € / mp

SUPER TEREN INTRAVILAN 5000 mp, str DRUMUL CIOR ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

969 m (12 min)

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

300 €
0.03 € / mp

Particular ,vindem teren 9000 mp Zona Iuliu Man ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
6

124.000 €
729.41 € / mp

Vanzare 3 terenuri Militari Veteranilor Metrou ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

439 m (5 min)

170 mp teren
f.s. 13 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
14

51.500 €
133.77 € / mp

Militari - Ilie Petre - Profi, vanzare lot tere ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

385 mp
385 mp teren
f.s. 25 m