Teren de vanzare Foisorul de Foc-Ferdinand

640.250 €
650 € / mp

Foişorul de Foc, Bucureşti

Suprafață teren:
985 mp

Descriere teren

Va propun pentru investi?ie un teren intravilan (curti -constructii) situat in zona Foisorul de Foc-Colegiul Economic Xenopol -Ferdinand in suprafata de 985 mp cu acces din strada Avram Iancu.Terenul beneficiaza de cadastru,intabulare si toate utilitatile, ideal pentru constuctii locuinte individuale sau colective,aflandu-se in zona urbanistica M1 (subzona mixta situata in zona protejata ) cu coeficienti POT 50%,CUT 1,8.Mai multe detalii in CU de informare in curs de teren se afla mai multe imobile care sunt demolabile sau renovabile dupa caz Imobilele nu figureaza pe lista monumentelor istorice actualizata in 2015. Pretul cerut este de 650 euro mp usor negociabil. Pentru mai multe detalii si vizionare va stau la dispozitie! ID anun? : 1691090505
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 29 Martie 2026 ID anunț: 449218
Suprafață teren: 985 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 343 mp, în Andronache
651.700 €
București, Andronache
343 mp teren
Construcții
Teren de 555 mp, în Lacul Tei
640.000 €
București, Lacul Tei
555 mp teren
Teren în Obor
650.000 €
București, Obor
Teren de 343 mp, în Tei
651.700 €
București, Tei
343 mp teren
Teren în Colentina
630.000 €
București, Colentina
Teren de 1000 mp, în Andronache
600.000 €
București, Andronache
1.000 mp teren
Teren de 5200 mp, în Theodor Pallady
600.000 €
București, Theodor Pallady
5.200 mp teren
Teren de 12828 mp, în Pantelimon
640.140 €
București, Pantelimon
12.828 mp teren
Teren intravilan în Pipera
700.000 €
București, Pipera
Construcții