Teren Straulesti ALKA 671 mp New 2026

282.000 €
420.27 € / mp

Străuleşti, Bucureşti

Suprafață teren:
671 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un teren in Zona Baneasa -Straulesti cu o suprafata de 671 mp,D -21 . Pot 45% ,CUT 1,3 ,P+2 Utilitatile sunt in fata terenului - Apa,Canalizare,Curent,Gaze Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648909
Suprafață teren: 671 mp
Front stradal: 21 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Nuferilor 148, 149, 112
Mijloace transport aprox. 241 m
transport
Nuferilor
Mijloace transport aprox. 259 m
transport
Statie Coralilor 148, 149, 112
Mijloace transport aprox. 375 m
transport
Statie Foradex 148, 149, 112
Mijloace transport aprox. 386 m
Școală
education
Scoala Genesis
Învățământ aprox. 500 m
education
Scoala Nr. 6
Învățământ aprox. 679 m
education
Scoala Generala nr. 6
Învățământ aprox. 679 m
education
Scoala Generala nr 6
Învățământ aprox. 679 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 447 m
restaurants
Bella Tratoria
Restaurante aprox. 873 m
shopping
Gulliver
Supermarket/Mall aprox. 989 m
shopping
Auto Boca
Supermarket/Mall aprox. 995 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 500 mp, în Iancu Nicolae
300.000 €
București, Iancu Nicolae
500 mp teren
Teren intravilan în Aviației
270.000 €
București, Aviației
Construcții
Teren de 401 mp, în Dămăroaia
260.000 €
București, Dămăroaia
401 mp teren
Teren intravilan de 643 mp, în Sisești
289.494 €
București, Sisești
643 mp teren